Ereyon bonus kart kampanyası 1-31 Nisan 2017

  • 01 Nisan 2017
Ereyon bonus kart kampanyası 1-31 Nisan 2017

Bonus kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi ereyon.com.tr üzerinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 25 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde bonus hediye kazanacak. Kampanya 1-31 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

· Kampanyaya katılım için Garanti Bonus, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Easy, Bonus Sanal kart sahipleri harcama yapmadan önce BonusFlaş uygulamasında “Hemen Katıl” butonunu tıklayabilir veya EREYON yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e kredi kartlarının kayıtlı olduğu cep telefonundan SMS gönderebilirler. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. Sms gönderiminin harcama yapılan karta kayıtlı cep telefonundan yapılması gerekmektedir.

· Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce kredi kartlarına kayıtlı cep telefonu numarasından EVET EREYON yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile 3340’a sms göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

· Sms ile başarılı katılım sağlanması durumunda “BONUS İLE EREYON.COM.COM’DA BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. Detaylı Bilgi:www.bonus.com.tr’ şeklinde onay sms’i gidecektir.

· Kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere; “TEBRIKLER. EREYON.COM.COM’DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN BONUS KAZANDINIZ. BONUSUNUZU 4-14 MAYIS ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ.

· Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 75 TL bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için kampanyaya katıldıktan sonra yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.

· Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari artlar, ICBC Turkey Bonus, ICBC Bonus Ticari kartlar, ve PTT Bonus dahildir.

· Kampanya dahilinde kazanılan bonus 4 – 14 Mayıs tarihleri arasında, bonus üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 15 Mayıs 2017tarihinde geri alınacaktır.

· Kampanyaya Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. AY dedi ki:

    sn. nesrin hnm. linki yok ama garanti bonusflash üzerinden katılımda 03-12 nisan 2017 tarihleri arasında bonus üyesi giyim yada kozmetik 100 tl ve üzerine 10 toplamda 30 tl bonus hediye… saygılarla

BİR YORUM YAZ