Galatasaray Bonus Card ile Medical Parkta yüzde 20 indirim

  • 15 Temmuz 2010
Galatasaray Bonus Card ile Medical Parkta yüzde 20 indirim

Galatasaray Spor Kulübü Resmi Sağlık Sponsoru ve Galatasaray Bayan Voleybol ve Bayan Basketbol Takımları Ana Sponsoru Medical Park, artık Galatasaraylıların da sağlık sponsoru! Medical Park – Galatasaray iş birliği kapsamında şimdi GS Bonus Card sahipleri herhangi bir sigortaları bulunmasa dahi cari fiyatlar üzerinden %20 indirimli faydalanabiliyor


GS Bonus'a Medical Park'ta %20 indirim!

SGK güvencesi altındaki GS Bonus Card sahiplerine ise, alınan fark ücreti üzerinden %20 indirim uygulanıyor.**

Medical Park’ın tüm hastanelerinde geçerli olan bu indirimli hizmetlerden faydalanabilmek için GS Bonus Card’ınızı göstermeniz yeterlidir.***

Ayrıntılı bilgi için www.medicalpark.com.tr veya (Alan kodu ile birlikte) 444 44 84

* SGK’lı olmayan veya herhangi bir özel sağlık sigortası bulunmayan kart sahipleri de %20 inidirimden faydalanabilmektedir. İlaç, sarf malzemesi, onkoloji, özel sigorta katılım payları ve sadece Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi’nde diş tedavisi hariçtir.

** Öğretim üyesi fark ücretleri, ilaç, sarf malzemesi, onkoloji, özel sigorta katılım payları ve sadece Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi’nde diş tedavisi hariçtir.

*** GS Bonus Card, kart hamili tarafından ibraz edilemediği taktirde fatura bedeli, Medical Park’ın cari fiyat listesi üzerinden nakden veya kredi kartı ile ödenir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.