Gap mağazalarında bonus karta özel 15 TL hediye bonus

  • 02 Ağustos 2016
Gap mağazalarında bonus karta özel 15 TL hediye bonus

Bonus kredi kartı sahipleri GAP mağazalarından yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL değerinde gap bonus kazanacak. Kampanya bu ay 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bonus flaş üzerinden başvuru yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya GAP mağazalarından Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
  • 15 TL GAP Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus’lar 15 Eylül 2016 tarihine kadar sadece GAP mağazalarında kullanılabilir. 15 Eylül 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece GAP firma POS’unda görüntülenebilecektir.
  • 15 TL GAP Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 15 TL GAP Bonus kazanabilir.
  • 15 TL GAP Bonus kampanyasına Garanti Bonus,Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi  Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 15 TL GAP Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 2,99 TL’dir. Garanti Bonus ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 15 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.