Kampanya ve İndirim Haberleri

Garanti bonus kart market kampanyası 70 TL hediye 23 Mart-23 Nisan 2020

 • 20 Mart 2020
Garanti bonus kart market kampanyası 70 TL hediye 23 Mart-23 Nisan 2020

Garanti bonus kredi kartı sahiplerine özel market kampanyası kapsamında bu ay 23 Mart-23 Nisan 2020 tarihleri arasında üye marketlerden yapacağınız 125 TL ve üzeri 2. alışverişte 15 TL, 4. alışverişte 15 TL, 6. alışverişte 20 TL, 8. alışverişte 20 TL olmak üzere toplamda 70 TL değerinde bonus kazanacaksınız.

Kampanyaya bonus flaş uygulamasından katılabilirsiniz.

Kazanılan bonusları 26 Nisan-5 Mayıs 2020 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.

Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.

Kampanya müşteri bazındadır.

Garanti Bonus ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 70 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.

5 Mayıs’dan sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.

Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.

BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 5,99TL’dir.

Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 29 YORUM
 1. Fatih dedi ki:

  Daha gözükmüyor BonusFlaşta ama gelir diye umuyorum gün içinde.

 2. Osman dedi ki:

  Halen gozukmuyor.herkeste var mi.

 3. aykut dedi ki:

  bendede görünmüyor.

 4. Anonim dedi ki:

  bu kampanya varmı yokmu sinirleniyorum

 5. Anonim dedi ki:

  BU HAFTA BOŞ CIKTI

 6. aykut dedi ki:

  böyle bir kampanya yok sanırım. kampanya halen görünmüyor.

 7. djyavuz dedi ki:

  Market alışverişlerinize toplam 8O TL bonus

  Bonus üye işyerlerinde market sektöründe tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri 2. harcamanıza 20 TL, 4. harcamanıza 20 TL, 6. harcamanıza 20 TL, 8. harcamaya 20 toplam 80 TL bonus verilecektir.

  Online market harcamaları geçerli sayılacaktır

 8. Hakan dedi ki:

  Mrb… akbanktan kredi kartı yıllık kullanım ücretini nasıl iade ettirebiliriz. Banka taleplere olumusuz yanıt verdi en son kapatın talimatı verdim kart 7. Gün iptal olacak bu süre içerisinde banka tarafından aranıp iptal etmeyin kredi kartı ücretinin iadesini yapalım diye teklif yapıldı mı. Yardımcı olunuz lütfen

 9. Anonim dedi ki:

  Banka seni arayacak telefonlara cevap ver cevap vermesen kapatırlar sana kapatmayalım diye teklif sunacaklar

 10. Hakan dedi ki:

  Sn. Anonim teşekkür ederim peki bu teklif sadece puam teklifi mi sadece yoksa aidat iadesini de teklif olarak sunabilirler mi

 11. AbdllhY dedi ki:

  Benim bu ay yansımış axess e 189 tl ücret telefonla itiraz ettim önce 95 tl chip verelim dediler kapatın o zaman dedim en son 135 tl chip verdiler biraz kurban pazarlığı gibi oldu ama daha öncede limit düşürmeme için almış olduğum ve süresi dolmayan taahhüdüm varmış o yüzden bu teklifi kabul ettim..

 12. Osman dedi ki:

  Kampanya detayinda sadece internetten yapilan harcamalar dahil edilecek dikkat.

 13. ömer dedi ki:

  Sn Osman, benim yorumladığım kadarıyla internetten yapılacak market alışverişleri de dahildir. yanlış mıyım?

 14. AbdllhY dedi ki:

  sn Osman siz yanlış yorumlamışsınız sn Ömer siz doğru yorumlamışsınız.

 15. Anonim dedi ki:

  Bonus flas kampanya resminde internetten yapilan harcamalar dahildir diyor. insallah ben yanlisimdir.normal market alisverisi yapip sayilan var mi.

 16. Osman dedi ki:

  Bonus flas da kampanya resminde internetten yapilan harcamalar dahildir diyor. insallah ben yanlisimdir.normal market alisverisi yapip sayilan var mi.

 17. AbdllhY dedi ki:

  sn Osman ibareler şu “üstelik internetten yapacağınız alışverişlerde de geçerli” ve”Kampanyaya online market harcamaları da dahildir” gayet açık ve net bakınız ilk cümledeki de ve ikinci cümledeki da bağlacı ne demek “de” BAĞLACININ YAZIMI

  – Bağlaç olan “de” sözcükleri, cümleleri birbirine bağlayan bir sözcüktür. Kendinden önce gelen sözcükten ayrı yazılır.

  – Söz konusu sözcüğü ya da cümleyi daha önceden geçen ya da geçmiş sayılabilen aynı görevdeki bir sözcüğe benzerlik, eşitlik, katılma anlamlarıyla bağlar.

  Örnekler:

  Evler gibi okul da yıkılmış.

  İkisi de çalışıyor.

  Ahmet de geldi.
  ezcümle korkmayın sıkıntı olmaz …

 18. Anonim dedi ki:

  Bana genellikle 6 ay kapatmama sözüme iptal ediyorlar

 19. Fatih dedi ki:

  Bonus market kampanyası + temazsız %10 + mobil ödeme %5 3lü combo

 20. AbdllhY dedi ki:

  sn Fatih Migrosta deneyebilirseniz ve burada mobil oluyor nu diye paylaşırsanız sevinirim bayağıdır migrosta mobil ödeme yapamadım..saygılarla..

 21. Anonim dedi ki:

  Migros ta mobil ödeme var ve üye işyeri

 22. AbdllhY dedi ki:

  sn Anonim pek tabii ki Migros Garanti üye iş yeri ancak yaklaşık 1,5 ay önce pos cihazlarını değiştirdiler ve anlaşma olmamıştı bu yüzden nfc yani mobil ödemeyi pos görmüyordu bunu aralıklarla çok kere denedim şu an oluyor mu onu soruyorum.. saygılarla..

 23. NEW HORİZONS dedi ki:

  bizim burdaki migrosta nfc bendede olmuyor ama kasiyer kızda ısrarla başkalarında oluyor sende olmuyor diyor acaba bana GASPETLİK sende mi demek istiyor bilmiyorum bende o yüzden balçova kipa migrosa gidiyorum oradaki poslar eski olduğundan orda işlem gerçekleşiyor ayrıca son olarak carfourda 2 kere denedim işlem başarılı oldu
  not: bu arada bir şeyler kaçırdım galiba tam emin değilim sayın AbdllhY siz benim eski ciğerci arkadaşım AY mısınız ?yanlışlık yaptıysam şimdiden özür dilerim…

 24. AbdllhY dedi ki:

  evet Sevgili Ufuk Dostum taa kendisi AY Rumuzda bazı yorumcular AY Hanımmısınız beynisiniz vs gibi şeyler olunca bende rumuzumu yaklaşık 1-2 aydır güncelledim. saygılarla…

 25. Anonim dedi ki:

  arkadaşın telefonu huawei psmart 2018 migrosta rahatlıkla garanti nfc ile ödüyor ama ben samsung s 6 ödeyemiyorum sorun bir kısım cihazlarla alakalı ama tam olarak çözemedim.

 26. NEW HORİZONS dedi ki:

  İyi yapmışsın hayırlı olsun, aslında bende ufuk nikini bundan ötürü kullanmadım çünkü hem bayan hem erkekde oluyor ama bir tek sen çözdün, horizons dan Ufuk u :)) (brawo tebrikler)
  bu arada rahmetli babamın ismide Abdullah idi…

 27. Anonim dedi ki:

  market mobil ödemeyi beceremediği için o da combo olur mu teyit edemiyorum. fakat temassız + fiziki market olumlu.

 28. AbdllhY dedi ki:

  Allah nur içinde yatırsın babanızı dostum, evet sağ ol İngilizcem fena değildir söylenesi ayıp birde yaşıyorsa Allah selamet aksi ise rahmet etsin eski öğretmenlerimden birinin adı idi Ufuk o zamansan hatırlarım Horizonsu.. herkese sağlıklı günler dilerim bu aralar işi gücü olmayanlar lütfen Evdekal…

 29. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Değerli takipçilerimiz salgın nedeniyle toplumda yaşanan büyük bir hata var. Evde kalan birçok aile mevcut ama akraba ziyaretleri devam ediyor. 65 yaş üzeri dedelerimiz ninelerimiz evde ama çocukları torunları dışarıda gezip eve dönüyorlar. Burası Avrupa değil yaşlı insanlar aileleri ile birlikte kalıyor. Nacizane önemli uyarılarım;
  1. Evde kalmaktan daha önemlisi dışarı market vs. için çıkınca 1.5 metre mesafe ile insanlardan uzak durun.
  2. Evde bulunan yaşlı insanları imkan varsa evde kendimizden izole edelim.
  3. Dışarıdan gelen tüm eşya ve yiyecekleri kirli bölge olarak ayarladığımız bir alanda minimum 3 gün beklettikten sonra kullanalım.
  4. Tüm plastik ambalajları eldivenle dokunup içindekileri alıp atalım.
  Virüsün plastik üzerinde yaşama süresi 2 gün. Pazarda markette üzerine hasta biri tarafından dokunulan veya öksürülen tüm plastikler evinize virüsü getirir.
  Lütfen önem gösterelim.

BİR YORUM YAZ