Garanti bonus mtv kampanyası 30 TL indirim 1 – 31 Ocak 2019

 • 03 Ocak 2019
Garanti bonus mtv kampanyası 30 TL indirim 1 – 31 Ocak 2019

Garanti bonus kart 2019 Ocak mtv ödeme kampanyası kapsamında yapacağınız ödemeleri garanti pay ile yaparak 3 taksit kolaylığından yararlanabilirsiniz. Diğer ödeme yollarında 2 taksit yapılacaktır. Mtv ödemesini yapanlar hepsiburada.com üzerinden yapılacak 300 TL ve üzeri ödemelerde 30 TL anında indirim fırsatından yararlanacak.

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme kampanyasından Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Shop&Fly, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Bonus Business American Express, Shop&Fly Business, Shop&Fly Business American Express, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business kart sahipleri faydalanabilir.
MTV borcunuzu SMS ile sorgulamak için “MTVSOR PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. MTV borcunuzu SMS ile ödemek için “MTVÖDE KART SON 6 HANE PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz.
Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise kampanyadan yararlanılamaz.
Taksitlendirme işlemi ödeme gerçekleştirildikten bir gün sonra otomatik olarak gerçekleşecektir.
BonusFlaş ve GarantiPay üzerinden MTV yatırma işleminiz sadece şahıs firması sahibi müşterilerin Ticari Kartları için geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin kampanya kodunu ödeme ekranındaki “Çek/Promosyon kodu kullan” alanına girmeleri gerekmektedir. Kampanya kodunun kullanımı yalnızca kodu kullan alanının denendiği hesapta geçerlidir, farklı bir hesapta denendiğinde kod geçersiz olacaktır.
Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez.
1-31 Ocak (bu tarih dahil) 2019 (kampanya dönemi) süresince verilen siparişlerde herhangibir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim koduna hak kazanma durumunu etkileyebilir.
İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez
Ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Garanti Bankası sorumluluğunda değildir.
garanti.com.tr üzerinden yapılan taşıt vergisi ödeme işlemleri sadece Garanti kredi kartlarıyla gerçekleştirilebilir.
Garanti Cep’e Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlardan girilebilir.
D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş. ve Türkiye Garanti Bankası A.Ş gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Güzelmiş

 2. aykut dedi ki:

  enpara kredi kartı ücretsiz 6 takside bölüyor. mtv ödemelerini.

 3. YAVUZ dedi ki:

  Oyuncak ve kırtasiye sektörlerinde oyun ve eğlence merkezlerinde yapilacak her 100 TL ve üzeri harcamaniza 10 TL, Oyuncak ve kirtasiye sektörlerinde, oyun eğlence toplam 20 TL bonus verilecektir

 4. yavuz dedi ki:

  TEB Bonus Card ile karne hediyesi 18 Ocak-4 Şubat 2019 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri giyim, kitap, kırtasiye ve oyuncak alışverişine %10, toplamda 30 TL indirim.

  Kampanyaya harcamadan önce CEPTETEB Mobil üzerinden veya KARNE yazıp 4616’ya SMS göndererek katılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.