Gittigidiyor bonus kampanyası 50 TL hediye 16 Haziran – 16 Temmuz 2015

  • 12 Haziran 2015
Gittigidiyor bonus kampanyası 50 TL hediye 16 Haziran – 16 Temmuz 2015

Online alışveriş sitesi gittigidiyor.com bonus kredi kartına özel kampanyasında 500 TL üzeri alışverişlerde 25 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde hediye bonus fırsatı 16 Haziran – 16 Temmuz 2015 tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Kampanya katılımı için aşağıdaki mesajlarında gönderimi zorunludur.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyaya; Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Business, Easy kartlar, Bonus Sanal kredi kartları, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus kartlar ile yapılan alışverişler dahildir.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 50 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için ilk harcama dikkate alınacaktır.
Kampanyaya katılım için; harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonu numarasından, GITTIGIDIYOR yazıp; Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Sanal kart*, Bonus Business ve Easy kart sahiplerinin 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, ABank Bonus sahipleri 4055’e, Tekstilbank Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
Kampanya katılım sms’inden sonra; “BONUS İLE www.gittigidiyor.com’DA 50 TL’YE VARAN BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ: www.bonus.com.tr” şeklinde katılım onay mesajı gidecektir.
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonundan; EVET GITTIGIDIYOR yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile birlikte 3340’a sms göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 22-29 Temmuz 2015 tarihleri arasında, Bonus program üyesi işyerlerinde, aynı kartla kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 30 Temmuz 2015 tarihinde geri alınacaktır.
Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Fibabanka Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Deniz Bonus Ticari kartlar,Teb Bonus ticari kartlar, ING Bonus Ticari kartlar, iGaranti, debit kartlar, paracard ve bonus kullanımı ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir. Paypal ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
İade ve iptal işlemlerinde ödül yüklemesi yapılmayacaktır.
Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
*Sanal kartlar ile kazanılan bonuslar hesap kesim tarihine kadar sanal kart ile harcanmalıdır. Hesap kesim tarihinden sonra bonuslar sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına aktarılacaktır ve bonus geri alım tarihine kadar bu karttan kullanılabilecektir.
Kampanyaya katılım için, Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Ticari Kart ve Bonus Sanal kart, Bonus Business, Easy kart sahiplerinin harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonundan, “GITTIGIDIYOR” yazıp; 3340’a sms göndermelidir. Sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ