Gittigidiyor bonus kampanyası çeyrek altın 132 TL

  • 07 Ekim 2013
Gittigidiyor bonus kampanyası çeyrek altın 132 TL

Bonus kredi kartı sahiplerine özel kampanyada gittigidiyor.com sitesinde 100 TL bonus kazanabilirsiniz. Kampanyada altın kategorisi geçerli olduğu için taksitle altın alabilirsiniz.

Kampanyada 7 adet çeyrek altını 1029 TL’ye alabilir ve 100 TL bonus kazanabilirsiniz. Böylece çeyrek altınlar 132 TL’ye gelmiş olur. Bu yazı yazılırken çeyrek alış fiyatı 134 TL’dir.

  • Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Visa, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus kart sahipleri, 01 – 20 Ekim 2013 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında tek seferde yapacakları sepet toplamı 500 TL – 999,99 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerinde 50 TL Bonus, tek seferde gerçekleştirecekleri sepet toplamı 1.000 TL ve üzeri olan peşin veya taksitli alışverişlerinde 100 TL bonus kazanacaklardır.
  • Flexi’nin kampanyaya dahil olabilmesi için “EVET GITTIGIDIYOR” yazıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS gönderdikten sonra işlem yapılması gereklidir.
  • Miles&Smiles kredi kartları, American Express, Altın Bonus, sanal kartlar, debit kartlar, ekspress limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya banka müşterisi bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve maksimum 100 TL Bonus kazanabilecektir.
  • Kazanılan Bonus; Bonus ile alışveriş yapılan heryerde kullanılabilir. GittiGidiyor’da kredi kartı puanları ile ödeme yapılamamaktadır.
  • Kampanya dahilinde kazanılan Bonus, 31 Ekim 2013 tarihinden itibaren alışveriş yapılan karta yüklenecek ve aynı kartla 11 Kasım 2013 tarihine kadar kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan Bonus kullanılmadığı takdirde 12 Kasım 2013’te geri alınacaktır.
  • Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Emlak” ve “Otomobil ve Motosiklet” (Deniz Araçları, Otomobil, Motosiklet, Ticari Araçlar, Diğer Motorlu Araçlar kategorilerinde yer alan ürünler için)’dir.

7’li çeyrek altın linki: http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/7li-eski-ceyrek-altin-ucretsiz-kargo-harem-95679023

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ