Gittigidiyor bonus kart kampanyası 1-30 Nisan

  • 02 Nisan 2016
Gittigidiyor bonus kart kampanyası 1-30 Nisan

Bonus kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi gittigidiyor.com üzerinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 30 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 60 TL değerinde bonus hediye edilecektir. Kampanya bu ay 1-30 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak olup başvurular bonus flaş uygulaması üzerinden yapılacaktır.

Dikkat: Sms ile başvurularda 25 TL ve 50 TL hediye edilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyaya katılım için Garanti Bonus, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Easy, Bonus Sanal kart sahipleri ödeme yapmadan önce “Bonus Flaş” uygulamasındaki “Hemen Katıl” butonunu tıklayabilir veya GITTIGIDIYOR yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC TURKEY Bonus sahipleri 05327524404’e kredi kartlarının kayıtlı olduğu cep telefonundan SMS göndermelidir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. Sms gönderiminin harcama yapılan karta kayıtlı cep telefonundan yapılması gerekmektedir.
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce kredi kartlarına kayıtlı cep telefonu numarasından EVET GITTIGIDIYOR yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile 3340’a sms göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
SMS ile başarılı katılım sağlanması durumunda “BONUS İLE GITTIGIDIYOR’DA BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ: www.bonus.com.tr” şeklinde onay sms’i gidecektir.
Kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere; “TEBRIKLER. GITTIGIDIYOR’DA YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN 25 TL BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 5-12 Mayıs 2016 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr” veya “TEBRIKLER. GITTIGIDIYOR’DA YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN 50 TL BONUS KAZANDINIZ. BONUSUNUZU 5-12 Mayıs 2016 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ.www.bonus.com.tr” şeklinde sms mesajı gidecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 60 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari artlar, ICBC Turkey Bonus, ICBC Bonus Ticari kartlar, ve PTT Bonus dahildir.
Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 5-12 Mayıs 2016 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla* yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 14 Mayıs 2016 tarihinde geri alınacaktır.
Türkiye Finans Happy Card, Deniz Bonus Ticari Kartlar, Şeker Bonus Ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Burgan Bonus Ticari kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
*Sanal kartlardaki bonuslar hesap kesim tarihinde sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına aktarılmaktadır. Hesap kesim tarihinizin kampanya bonusu kullanım tarih aralığına denk gelmesi halinde bonusların hesap kesim tarihine kadar sanal kart ile, hesap kesim tarihinden sonra ise sanal kartın bağlı olduğu kredi kartı ile bonus geri alım tarihine kadar harcanması gerekmektedir.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
Kampanya Garanti Bankası’nın başka kampanyaları ile birleştirilemez.
Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
GittiGidiyor ve Garanti Bankası her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
Miles&Smiles kampanyasına ulaşmak için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ