Kampanya ve İndirim Haberleri

Gittigidiyor bonus kart kampanyası 16-31 Temmuz 2019

  • 13 Temmuz 2019
Gittigidiyor bonus kart kampanyası 16-31 Temmuz 2019

Bonus kredi kartı sahipleri Gittigidiyor sitesi üzerinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya kapasamında ödemelerin garantipay ile yapılması zorunlu. Diğer ödemelerde 25 TL eksik bonus verilecek.

Kazanılan bonusları 15-30 Ağustos 2019 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

Gittigidiyor bonus kart kampanyası bu ay 16-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

GarantiPay nedir, nasıl alışveriş yapabilirim?

GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

Alışverişiniz sepetinizi www.gittigidiyor.com’dan veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılım için harcamadan önce “GITTIGIDIYOR ” yazıp; Garanti Bonus sahipleri 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Alternatifbank Bonus sahipleri 4055’e ve ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir.

Kampanyaya başarılı bir şekilde katıldığımı nasıl anlarım?

SMS ile kampanyaya katıldığınızda “BONUS İLE GITTIGIDIYOR”DA BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ:www.bonus.com.tr” şeklinde bir onay SMS’i alacaksınız.

Kampanya koşullarına uygun harcama yapığınızda ise; “TEBRIKLER. GITTIGIDIYOR”DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 15-30 AGUSTOS 2019 TARİHLERİ ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ.www.bonus.com.tr” şeklinde SMS alacaksınız.

Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanya banka müşterisi bazındadır. Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir ve en fazla 75 TL Bonus kazanabilir.

Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.

Hangi kredi kartları ile kampanyaya katılabilirim?

Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business dahildir.

Kampanyaya hangi kredi kartları dahil değildir?

Garanti Paracard, Türkiye Finans Happy Card, Şeker Bonus Business, TEB Bonus Business, ING Bonus Business, Atlernatifbank Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. aykut dedi ki:

    sarı kızdada geçerli sanırım.

  2. Emre dedi ki:

    Teb bonus da 500’e 50 veriyor mu malum tebde garanti pay olayı yok

BİR YORUM YAZ