Gittigidiyor Bonus kart kampanyası 16 Ekim – 16 Kasım 2015

  • 15 Ekim 2015
Gittigidiyor Bonus kart kampanyası 16 Ekim – 16 Kasım 2015

Online alışveriş sitesi Gittigidiyor geçen ay maximum kampanyasında 100 TL vermişti, yeni kampanyasında Bonus kart sahiplerine özel 1000 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 500 TL üzeri alışverişlerde 25 TL değerinde bonus hediye ediyor. Kampanya bu ay 16 Ekim – 16 Kasım 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kazanılan bonuslar 20-27 Kasım 2015 tarihleri arasında yüklenecek ve 28 Kasım tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Easy, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Şeker Bonus Ticari kartlar, ING bonus, Burgan Bank Bonus, Burgan Bonus Ticari kartlar, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, Tekstilbank Bonus, Tekstil Bank Bonus Ticari kartlar, ve PTT Bonus dahildir.

Türkiye Finans Happy Card, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, Deniz Bonus Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari Kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında yapılacak alışverişlerde hediye kartı, TL yükleme ürünleri geçerli değildir.
Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce kredi kartlarına kayıtlı cep telefonu numarasından EVET GITTIGIDIYOR yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile 3340’a sms göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.