gittigidiyor.com bonus kampanyasında %10 bonus fırsatı

  • 06 Ekim 2012
gittigidiyor.com bonus kampanyasında %10 bonus fırsatı

Türkiye’nin en beğenilen açık artırma sitelerinden gittigidiyor.com adresinde Bonus kredi kartı sahiplerine özel kampanyada %10 hediye bonus fırsatı sunuluyor. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak kampanyada maksimum 100 TL bonus kazanabilirsiniz. Kampanya için son gün 12 Ekim 2012

Kampanyadan Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Visa, Flexi, Şeker Bonus, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, TFKB Happy Card, Tekstilbank, PTT Bonus, Abank Bonus ve Eurobank Tekfen kart sahipleri yararlanabilir.

Flexi’nin kampanyaya dahil olabilmesi için “EVET GITTIGIDIYOR” yazıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS gönderdikten sonra işlem yapılması gereklidir.

Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Amex, sanal kartlar, debit kartlar, ekspress limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.

Kampanya banka müşterisi bazındadır. her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve maksimum 100 TL Bonus kazanabilecektir.

Kampanya dahilinde kazanılan Bonus, 17 Ekim 2012 tarihinden itibaren aynı kartla 30 Ekim 2012 tarihine kadar kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan Bonus kullanılmadığı takdirde geri alınacaktır.

Kampanya; , “Seyahat”, “Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar” ve “Emlak” kategorileri dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ