Gittigidiyor.com bonus kart kampanyası 1-30 Nisan

  • 31 Mart 2014
Gittigidiyor.com bonus kart kampanyası 1-30 Nisan

Bonus kredi kartı sahipleri gittigidiyor.com adresinden 1-30 Nisan 2014 tarihleri arasında yapacakları 250-499 TL arası işlemlerde 25 TL, 500-499 TL arası işlemlerde 50 TL ve 1000 TL üzerinde 100 TL değerinde bonus kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya katılımı için aşağıdaki SMS gönderimleri zorunludur.

Kampanya Detayları

  • Kampanyaya katılım için; Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartların harcama yapmadan önce, Garanti Bankası kredi kartına kayıtlı cep telefonu numarasından, GITTIGIDIYOR yazıp 3340’a sms gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sisteme ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya katılım için; Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, Tekstilbank Bonus sahipleri 05327524404’e kredi kartlarının banka sistemine kayıtlı olduğu cep telefonundan GITTIGIDIYOR yazıp SMS göndermelidir. Kampanyaya katılım için sms sisteme ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
  • Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Fibabanka Bonus, Türkiye Finans Happy Card, sanal kartlar, debit kartlar , bonus kullanımları ve PayPal ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya, banka müşterisi bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 100 TL Bonus kazanabilecektir. Ödül yükleme tutarı için ilk harcama dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Bonus; Bonus program üyesi her işyerinde kullanılabilir.
  • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 7 Mayıs 2014 tarihinden itibaren aynı kartla 13 Mayıs 2014 tarihine kadar kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 14 Mayıs 2014 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
  • Garanti Bankası ve GittiGidiyor.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.