Hepsiburada bonus kart kampanyası 15 – 31 Mart 2019

  • 16 Mart 2019
Hepsiburada bonus kart kampanyası 15 – 31 Mart 2019

Bonus kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi Hepsiburada.com adresinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde hediye bonus fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 15 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında bonus flaş uygulaması üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
15-31 Mart tarihleri arasında Hepsiburada’dan tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kampanyası yapılacaktır. Kampanyaya BonusFlaş’tan katılanlara 500-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL Hepsiburada bonus yüklenecektir.
Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalıdır. Kampanya şartlarında ilk katılım kanalı dikkate alınmaktadır. Kampanyaya ilk olarak SMS ile katılınması durumunda iptal edilerek BonusFlaş’tan tekrar katılım sağlanmamaktadır. Kampanyaya SMS ile katılmak için “HEPSIBURADA” yazıp , 3340’a SMS gönderilmelidir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kartlar kampanyaya katılım için EVET HEPSİBURADA yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir.
Kampanya koşullarına uygun harcama yapan ve SMS ile katılan müşterilere; “TEBRIKLER. HEPSIBURADA’DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN HEPSIBURADA BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 16-26 NISAN ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr” şeklinde sms mesajı gidecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 75 TL Hepsiburada Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç dahildir.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından başvuru yapmalıdır.
Kampanya dahilinde kazanılan Hepsiburada bonus, 16-26 Nisan 2019 tarihleri arasında, Hepsiburada’da aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 27 Nisan 2019 tarihinde geri alınacaktır.
Garanti Paracard, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
Garanti Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Hepsiburada’da ödeme seçeneklerinde garantipay görünmüyor uygulamadan girmediğimiz ıçin mi acaba?

  2. dünyalı dedi ki:

    anlaşması yok galiba çünkü hepsipay var……

  3. Mehmet dedi ki:

    Kampanyaya sadece garanti bonuslarmi dahil denizbonuslar dahil degilmi acaba ve garantipay ile odemede yok sanirim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.