Kampanya ve İndirim Haberleri

Hepsiburada bonus kart kampanyası 15 – 31 Mart 2019

  Hepsiburada bonus kart kampanyası 15 – 31 Mart 2019

  Bonus kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi Hepsiburada.com adresinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde hediye bonus fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 15 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında bonus flaş uygulaması üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

  Kampanya Ayrıntıları
  15-31 Mart tarihleri arasında Hepsiburada’dan tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kampanyası yapılacaktır. Kampanyaya BonusFlaş’tan katılanlara 500-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL Hepsiburada bonus yüklenecektir.
  Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalıdır. Kampanya şartlarında ilk katılım kanalı dikkate alınmaktadır. Kampanyaya ilk olarak SMS ile katılınması durumunda iptal edilerek BonusFlaş’tan tekrar katılım sağlanmamaktadır. Kampanyaya SMS ile katılmak için “HEPSIBURADA” yazıp , 3340’a SMS gönderilmelidir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kartlar kampanyaya katılım için EVET HEPSİBURADA yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir.
  Kampanya koşullarına uygun harcama yapan ve SMS ile katılan müşterilere; “TEBRIKLER. HEPSIBURADA’DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN HEPSIBURADA BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 16-26 NISAN ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr” şeklinde sms mesajı gidecektir.
  Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 75 TL Hepsiburada Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
  Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç dahildir.
  BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından başvuru yapmalıdır.
  Kampanya dahilinde kazanılan Hepsiburada bonus, 16-26 Nisan 2019 tarihleri arasında, Hepsiburada’da aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 27 Nisan 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  Garanti Paracard, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  Garanti Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

   Hepsiburada’da ödeme seçeneklerinde garantipay görünmüyor uygulamadan girmediğimiz ıçin mi acaba?

  2. dünyalı dedi ki:

   anlaşması yok galiba çünkü hepsipay var……

  3. Mehmet dedi ki:

   Kampanyaya sadece garanti bonuslarmi dahil denizbonuslar dahil degilmi acaba ve garantipay ile odemede yok sanirim

  4. aykut dedi ki:

   bu kampanya sadece garanti bonus kartları için geçerli. hepsi buradada garanti pay ödeme sistemi yok. deniz bonus kartlar içinde elettronik telekom harcamaları için bir kampanya var. 500 tl harcamaya 25 tl 1000 tl harcamayada 50 tl bonus puan veriyor. ayrıca teksefer zorumluluğu yok. harcamanız 500 tl ye ulaştığında 25 tl 1000 tl ye ulaştığındada 50 tl bonus puan veriyor. istediğiniz sitedende alış veriş yapa bilirsiniz. yanlız harcama yapmadan önce deniz kartım uygulamasından kampanyaya katılmanız gerekiyor.

  5. aykut dedi ki:

   bonus flaştan kampanyaya katıldıktan sonra, bugün hepsi buradadan çoklu kredi kartı ile ödeme seçeneğiyle 500 t.l paraf karttan. 2000 tl de garanti bonus karttan alış veriş yaptım. puan kazandığıma dayir mesaj gelmedi. bonus flaştan kampanya takibine baktığımdada, kampanyaya ayit işleminiz bulunmamaktadır diyor. bu hepsi burada adammı kandırıyor ne yapıyor? ayrıca mehmet bey deniz bonus için bu kampanya geçerli değil. deniz bonusunda elettirik, elettronik kampanyası var. toplamda 1000 tl alış verişe 50 tl bonus puan veriyor. bilseydim. hepsi buradanın kandırmacayapacağını deniz bonustan çekim yapardım.

  BİR YORUM YAZ