Kampanya ve İndirim Haberleri

Ltb bonus kart kampanyası 200’e 40 TL hediye 2 Aralık – 2 Ocak 2019

  • 02 Aralık 2019
Ltb bonus kart kampanyası 200’e 40 TL hediye 2 Aralık – 2 Ocak 2019

Ltb mağazalarında bonus kredi kartına özel kampanya kapsamında 200 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL değerinde bonus kazanacaksınız. Kampanya 2 Aralık – 2 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyadan kazanılan bonuslar Ltb mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
40 TL LTB Bonus kampanyası 02 Aralık 2019 – 02 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
40 TL LTB Bonus kampanyası dahilinde LTB mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 40 TL LTB Bonus kazanımı olacaktır.
Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 40 TL LTB Bonus kazanabilir.
Kazanılan 40 TL LTB Bonus 02 Aralık 2019 – 02 Ocak 2020 tarihleri arasında sadece LTB mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus’lar 03 Ocak 2020 itibari ile geri alınacaktır.
Kampanya dahilinde kazanılan LTB Bonus’lar sadece fiziki mağazalarda kullanılabilecek olup www.shop.ltbjeans.com sanal mağazasında kullanılamamaktadır.
40 TL LTB Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
Ek kartlar kampanyaya dahildir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce “EVET LTB” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ