Marks & Spencer bonus kart kampanyası 1 – 31 Aralık 2018

  • 03 Aralık 2018
Marks & Spencer bonus kart kampanyası 1 – 31 Aralık 2018

Marks & Spencer mağazalarından ve internet sitesinden bonus kredi kartı ile yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL hediye bonus fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
marksandspencer.com.tr sanal mağazasında 50 TL Marks&Spencer Bonus kazanılabilecektir, ancak kazanılan Marks&Spencer Bonuslar sanal mağazada kullanılamamaktadır.
Kazanılan Marks&Spencer Bonus’lar 06 Ocak 2019 tarihine kadar sadece Marks&Spencer mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus’lar geri alınacaktır.
50 TL Marks&Spencer Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından Banana Republic için “EVET SPENCER” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.