Marks&Spencer bonus kart kampanyası 50 TL hediye 13 – 29 Temmuz 2018

  • 14 Temmuz 2018
Marks&Spencer bonus kart kampanyası 50 TL hediye 13 – 29 Temmuz 2018

Bonus kredi kartı sahipleri Marks&Spencer mağazalarından yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya bu hafta 13 – 29 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya bonus flaş uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
50 TL Marks&Spencer Bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak Marks&Spencer mağazalarından 13-29 Temmuz 2018 tarihleri arasında tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Marks&Spencer Bonus kampanyasına “Hemen Katıl” butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 50 TL Marks&Spencer Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL Marks&Spencer Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL Marks&Spencer Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
Ek kartlar kampanyaya dahildir.
Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Marks&Spencer Bonus kazanabilir.
Kazanılan Marks&Spencer Bonus”lar 31 Temmuz 2018 tarihine kadar sadece Marks&Spencer mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus”lar 01 Ağustos 2018 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Marks&Spencer Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 50 TL Marks&Spencer Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.