Metro market bonus kart kampanyası 21 Haziran – 25 Temmuz 2018

  • 23 Haziran 2018
Metro market bonus kart kampanyası 21 Haziran – 25 Temmuz 2018

Bonus kredi kartı sahipleri Metro marketlerden yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL bonus kazanacak. Kampanya 21 Haziran – 25 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bonus flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler işlemler dahildir. Kampanyaya ödül puan kullanımları, tütün/içki ürünü alışverişleri ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Kampanya dahilinde kazanılan Bonus’lar 28 Temmuz – 6 Ağustos 2018 tarihleri arasında kullanılabilir, kullanılmayan bonuslar geri alınır.
Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Business, Easy, Bonus Business American Express ve Bonus Genç ve katılım detayları aşağıda paylaşılmış olan Bonus platform bankaları dahildir.
Kampanyaya diğer ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Money Bonus, Kontör ve sanal kartlar dahil değildir.
Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları, kart bilgileri ile giriş yapmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir veya EVET yazıp bir boşluk bırakıp METRO yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu kartlar için katılım ücreti 2,99 TL’dir.
Kampanyaya katılım için; ilk harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri METRO yazıp 3340’a, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, Deniz Bonus Business sahipleri 3280’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr’dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Gönderilen SMS’ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Garanti Bankası ve Metro kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.