Metro market bonus kart kampanyası 250 TL’ye 50 TL hediye

  • 02 Şubat 2017
Metro market bonus kart kampanyası 250 TL’ye 50 TL hediye

Bonus kredi kartı sahipleri Metro marketlerden yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL bonus kazanacak. Kazandıkları bonusları yine Metro’da 250 TL ve üzeri alışverişte kullanabilecek. Özetle 500 TL alışveriş yapacak ve 50 TL bonus kazanacaksınız.

Kampanya 2 Şubat – 1 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

6 Mart 2017 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınır.
Kampanya İzmir’deki Çiğli ve Gaziemir Metro Toptancı Marketler’de geçerli değildir.
Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanıp kampanya şartlarını yerine getirmesi halinde maksimum 50 TL Metro Bonus kazanabilir.
Tütün/içki ürünü alışverişleri ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanya sadece SMS veya Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak gerçekleştirilen alışverişlerde geçerlidir.
Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin bankaya kayıtlı olan telefon numarasından ”METRO50” yazıp 3340’a SMS göndermesi veya Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Metro Bonus kampanyasına “Hemen Katıl” butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
SMS ve BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil olacaktır.
Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları kampanyaya dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.
Kampanyaya sadece Garanti Bonus, Bonus Business, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Paracard dahildir.
Ticari kredi kartları için BonusFlaş ile katılım, sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından başvuru yapılmalıdır.
Kampanyaya Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Money Bonus, Bonusnet üye bankalarına ait bireysel ve ticari Bonus kartları, Kontör ve sanal kartlar dahil değildir.
Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp METRO50 yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr’dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi kampanyaya katılım için EVET METRO50 yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.