Migros toptan bonus kart kampanyası Ekim 2022

  • 04 Ekim 2022
Migros toptan bonus kart kampanyası Ekim 2022

Migros toptandan bonus kredi kartınızla yapacağınız 1000₺ ve üzeri alışverişlerde 75₺ değerinde bonus hediye edilecek. Kampanyaya bonus flaş uygulamasından 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Migros Toptan Marketler ‘den tek seferde 1.000 TL ve üzeri harcama yapan kart sahipleri SMS ile veya BonusFlaş’tan katılarak 75 TL bonus kazanacaktır.
Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce; “MIGROSTOPTAN” yazıp 3340’a SMS gönderilmeli veya BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilir ve en fazla 75 TL bonus kazanabilir.
Kazanılan bonus’lar ,15 Kasım-15 Aralık 2022 tarihleri arasında kullanılabilir.
Kullanılmayan bonus’lar 16 Aralık 2022 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyaya Garanti Bonus kredi kartları, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business, sanal kartlar dahildir.
Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Ek kartlar kampanyaya dahildir.
Kampanyaya peşin ya da taksitli harcamalar dahildir.
Migros Toptan mobil uygulaması işlemleri kampanyaya dahildir.
Ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
Merter Migros Toptan, Denizli Migros Toptan, Gaziantep Migros Toptan, Samsun Migros Toptan, Antakya Migros Toptan ve Kütahya Migros Toptan kampanyaya dahil değildir.
Migros, Migrosjet, 5 M Migros, 3 M Migros. Macro Center harcamaları ve Migros Sanal Market harcamaları kampanyaya dahil değildir. Kampanya sadece Migros Toptan mağazalarında geçerlidir.
Kampanyaya alkollü içkiler, sigara, operatör TL yükleme, şeker (toz, küp veya çuval) ürün satışları, yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.
İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılan Bonus sahiplerinin kendi kart bilgileri ile uygulamaya giriş yapmaları, SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir.
Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
İşlemler mutlaka Garanti BBVA POS ‘undan geçmelidir.
FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce “EVET MIGROSTOPTAN” yazıp, bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL’dir.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
Kampanyaya katılan diğer banka Bonus’ları sadece sms ile kampanya katılımı yaparak en fazla 75 TL kazanım sağlayabileceklerdir. Kampanya katılımı için ilk harcama işleminden önce “MIGROSTOPTAN” yazarak Deniz Bonus Business sahipleri 3280’e, ING Bonus sahipleri 2205’e ,Turkiye Finans Happy Card ve Turkiye Finans Happy Card Business sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Alternatifbank Bonus Business sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus ve ICBC Turkey Bonus Business sahipleri 5325024404 nolu telefona sms göndermelidir. Fibabanka bonus ve Fibabanka Bonus business için katılım gerekmemektedir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x