N11 bonus kart kampanyası 16 Eylül – 15 Ekim 2015

  • 15 Eylül 2015
N11 bonus kart kampanyası 16 Eylül – 15 Ekim 2015

Online mağazanız N11 yeni kredi kartı kampanyasında bonusla işbirliğine gitmiş ama sonuç tüketici açısından hüsran. Kampanya kapsamında 500 TL üzeri alışverişlerde 25 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde n11 bonus hediye edilecek. Bir önceki cardfinans kampanyasında 111 TL verilmişti. İşin daha da kötü tarafı kazanılan bonuslar sadece n11 üzerinde kullanılabilecek.

Kampanya 16 Eylül – 15 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olacak.

Alışveriş öncesi N11 yazıp 3340’a mesaj gönderilmesi zorunludur.

Kampanya Ayrıntıları

50 TL’ye varan n11 bonus kampanyasına Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Bonus American Express, Bonus Sanal kartlar*, Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
Kampanya banka müşterisi bazındadır, her müşteri kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir ve en fazla 50 TL n11 bonus kazanabilir. Ödül yüklemesi için ilk harcama dikkate alınacaktır.
n11 bonus puanlar 21-29 EKİM 2015 tarihleri arasında sadece n11.com’da yapılan alışverişlerde kullanılabilecektir. Kullanılmayan n11 bonus puanlar 30 Ekim 2015 tarihinde geri alınacaktır.
Igaranti, Altın bonus, diğer banka Bonus kartları, bonus kullanımları, Paracard, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar ve vadeli taksit ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
İade ve iptal işlemlerinde ödül yüklemesi yapılmayacaktır.
Başka kampanyalarla birleştirilemez.
Garanti ve n11.com kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
*Sanal kartlardaki bonuslar hesap kesim tarihinde sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına aktarılmaktadır. Hesap kesim tarihinizin kampanya bonusu kullanım tarih aralığına denk gelmesi halinde bonusların hesap kesim tarihine kadar sanal kart ile, hesap kesim tarihinden sonra ise sanal kartın bağlı olduğu kredi kartı ile bonus geri alım tarihine kadar harcanması gerekmektedir.
Kampanyaya katılım için, Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Ticari Kart, Bonus American Express, Bonus Sanal kart ve Easy kart sahiplerinin harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonundan, “N11” yazıp; 3340’a sms göndermelidir. Sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartların kampanyaya katılabilmesi için, kredi kartına kayıtlı olan cep telefonundan, EVET N11 yazıp, bir boşluk bırakıp, kartlarının son 6 hanesiyle birlikte 3340’a sms göndermeleri gerekmektedir. Sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ