Kampanya ve İndirim Haberleri

N11 garantipay kampanyası 33 TL indirim kodu 1 – 15 Kasım 2019

 • 01 Kasım 2019
N11 garantipay kampanyası 33 TL indirim kodu 1 – 15 Kasım 2019

Online alışveriş sitesi N11 üzerinden yapacağınız alışverişlerde geçerli 33 TL indirim kodunu GARANTIPAY33 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kampanya 1 – 15 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kodu girdikten sonra ödemeyi sadece garantipay ile yapabiliyorsunuz.

11.11 öncesi acil ihtiyaçlar için kullanabilirsiniz.Ayrıca 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL kazanabilirsiniz.

Kampanya sadece “Ev&Yaşam >SüperMarket” ve “Bilet,Tatil,Eğlence>”Uçak Bileti” kategorisindeki alışverişlerde geçerlidir.
İndirimden yararlanabilmek için kupon kodunu www.n11.com, m.n11.com veya n11 mobil uygulaması içerisinde tanımlayabilirsiniz. Kupon kodunu tanımlamak için, “Sepetim” sayfasındaki “Kuponları gör>Kupon Ekle” alanına veya Hesabım >Kuponlarım sayfasındaki “Kupon kodu girin” kutusuna “GARANTIPAY33” yazılmalı.
n11.com Mobil Uygulama içerisinde “Sepetim” sayfasından “Kupon Seç” bölümünde GARANTIPAY33 kuponunuzu seçtikten sonra sadece GarantiPay ödeme seçeneğiyle ödeyebilirsiniz.
GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. Kampanyadan yararlanmak için BonusFlaş uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir.
GarantiPay’i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
Kampanyadan ilk 15.150 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur. Belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya yayından kaldırılacaktır.
Kampanya belirlenen işlem adedine ulaştığında, kupon tanımlanmak istenirse “Bu kupon için kullanım limiti kalmamıştır.” şeklinde uyarı mesajı alınacaktır.
Kuponlar, hesaba tanımlandıktan 3 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir, kullanılmayan kupon hesaplardan otomatik olarak silinecektir.
Aynı üye/kişi kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır. Ayrıca, n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.
Kupon kodu tek kullanımlıktır.
Kampanyadan sadece n11.com üyeleri faydalanabilir.
Kampanyadan faydalanmak için n11.com mobil uygulamasının en güncel sürümünün indirilmiş olması gerekir. Bu kampanya yalnızca n11 mobil uygulamasının güncel halinde vardır.
Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon alıcının hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Bu kampanya banka puan kampanyaları hariç diğer n11 kampanyaları ile birleştirilemez.
Garanti BBVA ve n11.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. huseyin dedi ki:

  TŞKLR

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ahmet bey eklemiştim, teşekkür ederim.

 3. hasan el giresuni dedi ki:

  paraf 3 adet 100 tl market ve restaurant 30 lira paraf para market kampanyasi paraf posuyla 109.99 yapilip 9.99 tek seferde ayri ayri toplamda 25 lira iadeyle combo yapilabilir ayrica cumartesi restaurant gununde 100 lira harcanirsa en az kartin ozelligine gore 10 lira iade alinir yani bir cumartesi hem market hem resto 2*combo double double combo yapilabilir

 4. Ahmet Bedir Koyun dedi ki:

  Nesrin hanım ;kampanyayı ilave ettiğinizi görmemişim özür dilerim

 5. İsmet dedi ki:

  Hep bu duble combolarla kredi kartlarımız patladı zaten

 6. sosyete dedi ki:

  kampanyaya katilmaya calisyim fakat limit doldu yaziyor.
  1.5 milyonluk sayis mi oldu yani ENTERESAN. ….

BİR YORUM YAZ