Kampanya ve İndirim Haberleri

Paracard market giyim elektronik kampanyası Mayıs 2020

 • 08 Mayıs 2020
Paracard market giyim elektronik kampanyası Mayıs 2020

Denizbank Paracard bonus Mayıs kampanyası kapsamında market, giyim ve elektronik sektöründen farklı günlerde yapacağınız her 150 TL harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL bonus hediye edecek. Kampanya 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Deniz kartım uygulamasından kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Mayıs ayı sonuna kadar market, giyim ve elektronik eşya sektörlerinde tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri her alışverişlerinize 10 TL, toplam 50 TL bonus kazanabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılım hedef kitle bazlıdır.
 • Banka tarafından iletişim gerçekleşmemiş müşteriler hak kazanamayacaktır. Bir müşteri ek kartları dahil en fazla 50 TL bonus kazanabilecektir.
 • İnternet üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil sayılacaktır.
 • Kazanılan bonuslar işlemin yapıldığı karta yüklenecektir. Kazanılan bonuslar 3 Haziran tarihinde kartlara yüklenecek olup, kullanılmayan bonuslar 23 Haziran gün sonunda geri alınacaktır.
 • Fatura ödemeleri, şans oyunları, kuyumcu harcamaları, SGK ve vergi ödemeleri, bağış işlemleri, okul harç ödemeleri dahil değildir.
 • E-para (Elektronik para kuruluşları) üzerinde yapılan harcamalar, yüklemeler, ödemeler geçerli değildir. Alışveriş haricinde diğer bankaların kartlarına (ön Ödemeli kart, banka kartı ve kredi kartına) yapılan ödemeler, EFT işlemleri, para, bakiye yüklemeleri geçerli değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. AbdllhY dedi ki:

  DİKKAT DİKKAT YUKARIDAKİ DENİZ PARACARDIN KAMPANYASI HEDEF KİTLE BAZLIDIR YANİ BU KAMPANYA EMAİL/SMS VS BİLGİ VERİLMEYEN VEYA DENİZKARTIM UYGULAMASINDA OLMAYAN KİŞİLER SMS GÖNDERİP KATILIM ALINDI DENSE BİLE PUAN YÜKLENMEZ BİLGİNİZE…(MESALA BENDE YOK) (DAHA ÖNCE BUNDA 1 YIL KADAR ÖNCE BU YANILGIYA DÜŞMÜŞTÜM BANKAYI ARADIĞIMDA BANKA HEDEF KİTLEYDİ SİZE NE ZAMAN NE ŞEKİLDE BİLGİ VERİLDİ DİYE SORDU? BENDE SMS ATTIM VS DEDİM AMA KABUL ETMEMİŞLERDİ)

 2. Güven Karadeniz dedi ki:

  aynen,Bendede gözükmüyor bu kampanya

 3. Tuncay dedi ki:

  Sayın AbdllhY bu kampanyaya ben her ay katılıyorum bilgilendirme gelmemesine rağmen ve puanım yükleniyor dönemsel olarak nadiren sorun yaşasamda yüklenmedi zaman seninde dediğin gibi müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturuyorum ve yükleniyor müşteri hizmetlerinde anlattığın gibi sorun yaşadığında uzatma kapat yarın tekrardan ara başka bi yetkili daha farklı yardımcı olup sorunu çözüme kavuşturuyor sonuçta haklı olduğumuz bir durum var sms üzerinden katılım yapmış ve karşılığında kampanyaya katıldınız diye cevap gelmiş onun kurtuluşu yok o zaman kampanyaya dahil etmiyecek

 4. Özdemir dedi ki:

  Kampanyaya katılım mesajı nasıl oluyo peki?

 5. F.K dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba, World puanımı hepsiburada, n11 ve gittigidoyrda kullanmaya çalıştım ama karşıma çıkmadı. bildiğiniz bir site var mıdır acaba?
  tşk.

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Tuncay takipçilerimizi zor durumda bırakmayalım sms katılımını kaldırdım. Deniz kartımda da görünenler katılsın.

 7. AbdllhY dedi ki:

  sn F.K. İnternet sitelerinden ziyade yılın her anı Migros Hediyem kart, Carrefour Hediye kartları ile Ramazan nedeniyle ŞOK/A101/BİM Marketlerde yine benzer fiziki kart (ayrıca ŞOK markette herhangi bir telefona kod olarak gönderebileceğiniz e-card) şeklinde puan kullanabilirsiniz (kartları kendiniz, yakınınız ya da hem Ramazan Ayı hemde pandemi nedeniyle işsiz kalan civardaki kişilere kullanabilirsiniz..) ayrıca Turna.com vardı(hala var sizden sonra uzun süreden beri bakmamıştım) ancak yeni gelişmeler sonrasında bu ve benzeri seyahat şirketleri de zor durumda biraz risk olur derim…

 8. F.K. dedi ki:

  Bilgi dolu paylaşımınız için çok teşekkürler sayın AbdllhY. Onları da kullanıyorum da internetten almam gereken bir şey vardı, puanı da internet üzerinden kullanayim demiştim.

 9. AbdllhY dedi ki:

  Birşey değil sn F.K. :)

 10. aykut dedi ki:

  internet üzerinden ziraat bankart combo puanları kullana bileceğimiz bir site varmı arkadaşlar. altun gold ziraat postunu kaldırdı. ziraat postu görüşmelerimiz devam ediyor deniliyor icraat yok. not internet üzerinden kullanmam gerekiyor.

BİR YORUM YAZ