Kampanya ve İndirim Haberleri

Petrol ofisi akaryakıt bonus kart kampanyası 1 Nisan – 15 Mayıs 2019

  • 01 Nisan 2019
Petrol ofisi akaryakıt bonus kart kampanyası 1 Nisan – 15 Mayıs 2019

Bonus kredi kartı sahipleri Petrol ofisi akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4 adet alışverişte 40 TL bonus kazanacak. Kampanya bu ay 1 Nisan – 15 Mayıs 2019 tarihleri arasında bonus flaş uygulaması üzerinden yapılacak başvurularda geçerlidir.

Kazanılan bonusları 22 – 29 Mayıs 2019 tarihleri arasında Petrol ofisi istasyonlarında kullanabileceksiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Garanti Bonus’lar, Flexi, Money , diğer banka Bonus kartları (ING Bonus Business ve TEB Bonus Business Hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir. ING Bonus Business ve TEB Bonus Business dahil değildir. Paracard, Shop&Fly kredi kartları, Miles&Smiles kredi kartları, taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine ayrıntılı olarak bonus.com.tr’den ulaşılabilir.
Kampanya kapsamında kazanılan bonus tutarı bilgisine ilgili kartla Petrol Ofisi istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir. Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahipleri kampanyaya katılabilmeleri için, EVET PETROLOFISI yazdıktan sonra kartlarının son 6 hanesini ekleyip 3340’a SMS göndermelidirler (bu kartlar için katılım ücreti 3,99 TL’dir).
Garanti Bonus kartları, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus’la kampanyaya katılan müşteriler, Flexi Card’la da ayrıca katılarak, BonusFlaş üzerinden katılmaları durumunda en fazla 40 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ