Şekerbank bonus ile eğitim ve sağlık harcamalarına özel 5 kat bonus

  • 05 Eylül 2013
Şekerbank bonus ile eğitim ve sağlık harcamalarına özel 5 kat bonus

Şekerbank bonus kredi kartı sahiplerine özel kampanyada Eğitim ve Sağlık Harcamalarınıza özel 5 Kat Bonus fırsatı sizleri bekliyor. Örneğin yaptığınız bir eğitim veya sağlık harcamasının tutarı 100 TL olsun.Bu harcama karşılığında kazanacağınız bonus oranı da % 1 olsun .Bu durumda kazanacağınız bonus 1 TL iken, Eğitime sağlığa bonus kampanyamızdan dolayı kazanmış olduğunuz bonusunuz 5 TL olacaktır. Böylece Şeker Bonus Card ile eğitim ve sağlık harcamalarınız 5 kat değerli olacaktır.

Birikmiş bonuslarınız Eğitim ve Sağlık harcamalarınızı ödemek İçin kullandığınızda 10 kat daha değerli: Yurtiçinde veya yurtdışından (**)Eğitim ve Sağlık (*) harcamalarınızı birikmiş bonuslarınızla ödeyin, harcamalarınız bedavaya gelsin. Bonuslarınız Eğitim ve Sağlık harcamalarınızda zaten 5 kat değerli olarak birikmiş olduğundan bonuslarınızı Eğitim ve Sağlık harcamalarınızda kullanmanız durumunda 10 kat daha değerlenecektir.

Örneğin Yapmış olduğunuz harcamalarınızdan dolayı kazanmış olduğunuz 100 TL birikmiş bonusunuzu, dönem içinde yapmış olduğunuz 250 TL tutarındaki eğitim ve sağlık harcamasının tamamını ödemek için kullanabilirsiniz. Eğer birikmiş bonuslarınızın 2 katı harcamanın tamamına yetmiyorsa harcamanızın bir kısmını ödemek için de kullanabilirsiniz. Eğitim ve Sağlık harcamasına bonus kampanyasından yararlanmak için yapmanız gereken Eğitim veya Sağlık harcamalarınızı Şeker Bonus Card ile gerçekleştirmek ve harcamanızı yaptıktan sonra ekstreniz kesilmeden önce 444 78 78’i arayarak bu harcamanızın ödemesini birikmiş bonuslarınız ile yapmak istediğinizi iletmektir.

Kampanya 1 Nisan 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Avantajlı Eğitim Kredisi: Çocuğunuzun okul ödemeleri için cazip koşullarla Avantajlı Eğitim Kredisi kullanabilirsiniz. Avantajlı Eğitim Kredisi sadece Şeker Bonus Card sahiplerine özel fırsatlar ile Şekerbank şubelerinde.

Avantajlı Eğitim Sigortası: Çocuklarınızın eğitimi artık Şeker Bonus ile güvence altında.Şeker Bonus Card sahibiyseniz ve eğitim gören bir çocuğunuz varsa, gelin Şekerbank’a sizi Avantajlı Eğitim Sigortası sahibi yapalım.Çocuklarınızın eğitimleri bitene kadar rahat edin.Avantajlı Eğitim Sigortası çocukların eğitim masraflarının ebeveynin kaza sonucu vefatı veya sürekli sakatlığa uğraması nedeniyle ödenememesi durumunda çocukların geleceğini güvence altına alan bir poliçedir. Böyle bir durumda Eğitim masraflarını çocukların üniversite eğitimi tamamlanana kadar ödemeye devam eder. Avantajlı Eğitim Sigortası hakkında bilgi almak ve başvurmak için şubelerimize veya 444 78 78 Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.

Adev’e Bağış:
Şeker Bonus Card’ınızı kullanırken bir yandan imkanları bulunmayan çocukların eğitimine de katkıda bulunuyorsunuz.Şeker Bonus Card’ınız ile yapacağınız Eğitim ve Sağlık harcamalarınızın % 0,1 ‘i Bankamız tarafından burs fonunda kullanılmak amacı ile ADEV (Araştırma Destek Eğitim Vakfı) Vakfı’na bağış olarak yatırılacaktır. Bu bağışlarınız sayesinde belli sayıdaki maddi durumu müsait olmayan ailelerinin çocuklarının okutulması, eğitim görmesi sağlanacaktır.

% 50 indirimli kiralık kasa hizmeti: Şekerbank şubelerindeki kiralık kasalardan %50 indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bedriye Zaimoğlu dedi ki:

    MERHABA,
    Hemen konuya girmek istiyorum.

    Bonus kart sahibi kişiler Şekerbank’ta kasa kiraladıklarında yüzde elli indirim olduğu yazıyor verdiğiniz bilgilerde ancak Bonus kartım olmasına rağmen ben tam ücret ödedim. Gerekçe olarak da kasnın benim ve eşimin üstüne olduğu gösterildi. Oysa yaptığım araştırmalar sonunda koşullarınızda ve açıklamalarınızda böyle bir maddeye rastlamadım, böyle bir bilgi yok. Üstelik ben 20 yıllık Şekerbank müşterisiyim. Bu konuda beni aydınlatacak bir yetkili arıyorum. İyi günler..

BİR YORUM YAZ