Şekerbank bonus mtv kampanyası Temmuz 2015

  • 08 Temmuz 2015
Şekerbank bonus mtv kampanyası Temmuz 2015

2015 yılı mtv 2. taksit ödemeleri için son gün 31 Temmuz 2015.Şekerbank bonus kredi kartı sahiplerine özel kampanyada ödemelerinizi 3 taksitle yapabilirsiniz. Ayrıca Continental lastik mağazalarında KDV bizde fırsatı ile %18 indirimli lastik alabilirsiniz.

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni ödeyecek tüketicilere özel yaz kampanyası düzenliyor. Kampanya kapsamında, Şekerbank internet şubesi veya Gelir İdaresi Başkanlığı’nın sitesi (www.gib.gov.tr) üzerinden Şekerbank Bonus Kart ile (MTV) ödemesini yapan sürücülere 3 taksit imkanı ve Continental lastiklerine özel “KDV’si Bizden Kampanyası’ndan yararlanma imkanı sunuluyor. Kampanya, MTV ikinci taksit ödemelerinin başladığı 1 Temmuz 2015 tarihinden 15 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek.

Sürücüler, kampanyadan MTV ödemesi yaptıktan sonra kendilerine Şekerbank tarafından gönderilecek özel SMS kodu ile Continental yetkili bayi ve satış noktalarındaki “KDV’si Bizden” indiriminden yararlanabiliyor.

Kampanya, Continental hafif ticari ve binek lastik alımlarında geçerli olup, 15 Ağustos 2015 tarihine kadar kampanyaya katılan bayilerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ