Sephora bonus kart kampanyası 1 – 31 Ekim 2018

  • 01 Ekim 2018
Sephora bonus kart kampanyası 1 – 31 Ekim 2018
Bonus kart sahipleri sephora mağazalarından yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde sephora bonus kazanacak. Kampanya 1 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya bonus flaş uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.
Kampanya Ayrıntıları
  • 50TL Sephora Bonus, 1 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti posu üzerinden tek seferde yapılan 300 TL ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50TL Sephora Bonus kampanyasına “Hemen Katıl” butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 50TL Sephora Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50TL Sephora Bonus kazanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 50TL Sephora Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50TL Sephora Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50TL Sephora Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Sephora Bonus’lar 3 Kasım 2018 tarihine kadar sadece Sephora  mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Sephora Bonus’lar geri alınacaktır.
  • 50TL Sephora Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50TL Sephora Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 50TL Sephora Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.