Sephora bonus kart kampanyası 20 TL hediye 1-31 Ağustos

  • 02 Ağustos 2016
Sephora bonus kart kampanyası 20 TL hediye 1-31 Ağustos

Sephora mağazalarında bonus kredi kartına özel kampanya kapsamında yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL değerinde hediye bonus fırsatı bu ay 1 – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında sizleri bekliyor. Kampanyaya katılmak için bonus flaş uygulamasını kullanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya Sephora mağazalarından Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
  • Kazanılan Bonus’lar 15 Eylül 2016 tarihine kadar sadece Sephora mağazalarında kullanılabilir. 15 Eylül 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
  • Bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 20 TL Sephora Bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.