Sephora bonus kart kampanyası 300’e 60 TL hediye 1-30 Mayıs 2018

  • 03 Mayıs 2018
Sephora bonus kart kampanyası 300’e 60 TL hediye 1-30 Mayıs 2018

Sephora mağazalarında bonus kredi kartına özel kampanya kapsamında 300 TL ve üzeri alışverişlerde 60 TL değerinde hediye bonus fırsatı sunuluyor. Kampanya 1 –  30 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • 60TL Sephora Bonus, 1-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti posu üzerinden tek seferde yapılan 300 TL ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 60TL Sephora Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 60TL Sephora Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 60TL Sephora Bonus kazanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 60TL Sephora Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 60TL Sephora Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 60TL Sephora Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Sephora Bonus’lar 3 Haziran 2018 tarihine kadar sadece Sephora mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Sephora Bonus’lar geri alınacaktır.
  • 60TL Sephora Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 60TL Sephora Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 60TL Sephora Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.