Sephora bonus karta özel 50 TL hediye kampanyası

  • 07 Haziran 2017
Sephora bonus karta özel 50 TL hediye kampanyası

Bonus karta özel kampanyalar tüm hızıyla devam ediyor. Bonus kartınızla Sephora mağazalarından yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde bonus kazanacak. Kazanılan bonuslar sadece sephora mağazalarında kullanılabilecek.

Kampanya 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Sephora bonus kampanyasına bonus flaş uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya Sephora mağazalarından Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Bonus ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
  • Kazanılan Bonus’lar alışveriş anında kartınıza yansır ve 10 Temmuz 2017 tarihine kadar sadece Sephora mağazalarında kullanılabilir. 11 Temmuz 2017 itibariyle kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
  • Bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 50 TL Sephora bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi, sanal ve ek kartlar dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.