Teknosa bonus kart kampanyası 75 TL hediye 23-31 Aralık 2015

 • 23 Aralık 2015
Teknosa bonus kart kampanyası 75 TL hediye 23-31 Aralık 2015

Bonus kredi kartı sahipleri teknosa mağazaları ve internet satış sitesinden yapacakları 750 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde hediye bonus kazanacak. Kampanya bu ay 23-31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacak ve peşin fiyatına 9 taksit kolaylığı sunulacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 75 TL bonus kazanabilir.
  Kazanılan bonus 8 Ocak 2016 tarihinde yüklenecek olup 15 Ocak 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bonus, Burgan Ticari Kartlar, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, ICBC Bonus, ICBC Bonus Ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabank Ticari Kartlar ve PTT Bonus dahildir.
 • Miles&Smiles Kredi Kartları, American Express, TFKB Bonus, Denizbank-TEB-Şekerbank-ING Ticari kartlar, vadeli taksit, bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için harcamadan önce EVET TEKNOSA yazıp, bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS göndermelidir. Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi için kampanya katılım ücreti 3,99 TL’dir. Kampanyada gönderilen kısa mesajlar Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL’dir.
 • Geri Dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
  İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.