Kampanya ve İndirim Haberleri

Arkadaşınızı Cardfinans Go’lu yapın siz 35 arkadaşınız 25 TL kazansın

  • 03 Şubat 2011

Arkadaşlarınızı CardFinans GO’lu yaparak her arkadaşınız için 35 siz,25 TL arkadaşınız kazanabilir kampanyayı kaçırmayın.

KAMPANYA KOŞULLARI

1. Kampanya 06 Ocak 2011 – 06 Şubat 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
2. Kampanya kapsamında öneren kişiler, en fazla 20 kişi önerebilir ve toplamda en fazla 700 TL değerinde ödül kazanabilirler.
3. Önerilen kişinin kampanya dahilinde almış olduğu kredi kartını 6 ay içerisinde iptal ettirmesi durumunda ödül olarak verilen ParaPuan’lar geri alınacaktır.
4. Finansbank uygun görmediği katılımcıları kampanyaya dahil etmeme, başvuruları onaylamama ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
5. Kampanya kapsamında önerilen kişinin kredi kartı başvurusunun olumsuz sonuçlanması, mevcut Finansbank kredi kartı olması ya da kampanya süresinde bu kartını iptal ettirmiş olması halinde öneren ve önerilen ödül kazanamayacaktır.
6. Önerilen kişiler başvurularının onaylanması ve ilk harcamalarını gerçekleştirmeleri halinde 25 TL değerinde ParaPuan, öneren kişiler ise 35 TL değerinde ödül kazanacaktır.
7. Önerilen kişilerin ParaPuan kazanım ve kullanımları ilk harcama kapsamında değerlendirilmez. Öneren ve önerilen kişiler bu işlemlerden ödül kazanamaz.
8. 18 yaşından küçükler ve Finansbank A.Ş. çalışanları kampanyaya katılamazlar.
9. World Signia, Prepaid kartlar ve ticari kartlar kampanyadan yararlanamaz.
10. Finansbank, öneren kişilerin de TCKN’si ile Kredi Kayıt Bürosu sorgusu yapabilecektir.
11. Aynı kişinin önerilmesi ve başvurunun onaylanması halinde önerilen kişinin ilk önerildiği tarihe bakılacak ve sadece ilk kez önerildiği tarihte öneren kişi ödül kazanabilecektir.
12. Bir kişi sadece bir kere önerilebilecek, önerilen kişi daha önce başkası tarafından veya aynı kişi tarafından önerildiyse sistem bu öneriyi kayda almayacaktır.
13. Önerilen kişilerin öneren kişi tarafından verilen telefon numarası, ad ve soyad bilgilerinin uyuşmaması, verilen telefon numarasından başka bir kişiye ulaşılması ya da ulaşılan kişi ya da kişilerin kredi kartı başvurusunda bulunmak istememeleri durumunda başvuru alınamayacağından ödül kazanımları gerçekleşmeyecektir.
14. Önerilen kişilere bilgilendirme SMS’i gönderilecek olup, kart satışı için aranmak istemeyen kişiler 24 saat içinde SMS’e olumsuz dönüş yapmamaları halinde kredi kartı satışı için aranacaktır.
15. Finansbank bu kampanyayı, önceden Finansbank Bireysel İnternet Şubesi, www.finansbank.com.tr ve www.cardfinans.com.tr sitelerinde ilan etmek sureti ile istediği zaman sonlandırma hakkına sahiptir. Ancak, o ana kadar kazanılan ödüller geçerlidir.
16. Finansbank, önceden Finansbank Bireysel İnternet Şubesi, www.finansbank.com.tr ve www.cardfinans.com.tr sitelerinde ilan etmek sureti ile istediği zaman ödül ve kazanım koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
17. Kampanya sadece öneren kişilerin www.cardfinans.com.tr’de bulunan kampanya katılım formlarını doldurarak veya 444 0 900 Çağrı Merkezi’ni arayarak yapacağı talepler için geçerli olup, önerilen kişiler belirlenen kurallar çerçevesinde değerlendirilerek kampanya kurallarına uygun kişiler kredi kartı başvurularının alınması için aranacaktır.
18. Önerenin ve önerilenin ödül kazanabilmesi için, önerilen kişinin kart başvurusu esnasında, öneren kişi tarafından kampanyaya giriş sırasında belirtilen aynı cep telefonunu beyan etmesi gerekmektedir.
19. Aynı kişiye ait birden fazla telefon veya sahte kimlikle katılarak, sahte kayıtlar yaratıp haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar ödüle hak kazanamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ