Boyner ve Ykm cardfinans kampanyası 100 TL indirim

  • 03 Mart 2017
Boyner ve Ykm cardfinans kampanyası 100 TL indirim

Cardfinans kredi kartı sahipleri Boyner ve Ykm mağazalarından yapacakları alışverişlerde 100 TL indirimden yararlanabilecek. Kampanya kapsamında QNB Finansbank POS’larından outletler hariç Boyner’de Boyner Anahtar kartla veya YKM’de YKM kartla tek seferde yapılacak belirli ürünler harici 250-400 TL arası bir alışverişte 50 TL veya 400 TL ve üzeri bir alisverişte 100 TL indirim kazanacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya kapsamında, SMS ile gönderilecek şifre ile iletilecek tarihe kadar CardFinans bireysel kredi kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından outletler hariç Boyner’de Boyner Anahtar kartla veya YKM’de YKM kartla tek seferde yapılacak belirli ürünler harici 250-400 TL arası bir alisverişte 50 TL veya 400 TL ve üzeri bir alisverişte 100 TL indirim kazanılabilecektir.
CardFinans bireysel kredi kartı sahibi müşterilerimiz, 50 TL veya 100 TL indirim kampanyasından kendilerine SMS ile gönderilen şifre ile 1 defaya mahsus faydalanabilecektir.
Şifre, Boyner veya YKM’lerden sadece birinde, 50 veya 100 TL’lik 1 indirim için kullanılabilecektir.
Kampanya kapsamında yapılacak alışverişlerin tek seferde yapılma koşulu bulunmakta olup, tek çekim veya taksitli olma koşulu yoktur.
Online mağazadan yapılacak alışverişler indirim kampanyasına dahil olup, kargo bedeli hariç tutar, alışveriş tutarı hesaplamasında dikkate alınacaktır.
SMS ile gönderilen şifrenin mağazada kasiyere iletilmesi halinde indirimden anında faydalanılacaktır. boyner.com.tr web sitesinde ise ilgili alana girişi yapılması durumunda indirimden anında faydalanılacaktır.
Kazanılan indirim, aksesuar, kozmetik, hediye kartı /çeki , BSSD, Boyner Outlet, YKM Outlet, Kelebek işaretli ürünlerde, toplu alımlarda, YKM Hediye Kart ve Boyner Gift Card alımında, bisikletlerde, kondisyon aletleri, akülü araba, saat&gözlük, mücevher&kuyum, elektrikli reyonları, kitap/dergi, kırtasiye ve CD/müzik, Barbie ve Hot Wheels’te, Boyner College, Boyner Yayınları, Ev reyonlarında (Boyner Evde ve YKM Home hariç ), All Dergisi alışverişlerinde geçerli değildir.
Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Ancak indirimli etiket olan ürünlerde, indirimli ürün fiyatı üzerinden ekstra indirim verilir.
ParaPuan ve sanal kart kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir.
Kampanya kapsamında Boyner ve YKM’ den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler için 444 2 967 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
İndirim kampanyamızdan Boyner’de Boyner Anahtar kartla veya YKM’de YKM kartla faydalanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.