Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans 1 adet fatura talimatına 50 TL hediye kampanyası 15 Mayıs – 15 Haziran 2019

  Cardfinans 1 adet fatura talimatına 50 TL hediye kampanyası 15 Mayıs – 15 Haziran 2019

  Cardfinans kredi kartı sahipleri cep şubeden verecekleri 1 adet otomatik fatura ödeme talimatında 50 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya 15 Mayıs – 15 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  • Kampanya 15 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında sadece QNB Finansbank Cep Şubesi üzerinden verilen yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatları için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.
  • Kampanya kapsamında 50 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.
  • Kredi kartından verilen talimatlarda kazanılan ödül faturanın ödendiği ilk ayın sonunda talimat verilen kredi kartına yüklenecektir.
  • Hesaptan verilen talimatlar için kazanılan ödül faturanın ödendiği aydan sonraki ay içerisinde CardFinans Nakit kartına yüklenecektir. CardFinans Nakit kartı yok ise ParaPuan yüklenemeyecektir.
  • Ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 15 Temmuz 2019 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir.
  • Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.
  • Verilen talimatların 31 Aralık 2019 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan puan tutarı kredi kartınıza veya vadesiz hesabınıza borç olarak kaydedilecektir.
  • Kampanyadan ek kartlar da yararlanabilir. ParaPuan’lar ek kart sahiplerinin kartlarına yüklenecektir.
  • Ödeme tarihinizde kartınızın kullanılabilir limiti yada hesabınız yetersiz olduğunda ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.
  • CardFinans Fix üzerinden talimatınız ile ödemesi yapılan her bir faturanıza Otomatik Fatura Ödeme Faizi yansıtılacaktır. Otomatik Fatura Ödeme Faiz oranı aylık %2.25’tir.
  • Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve 50 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
  • ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalardan faydalanılamaz.
  • Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
  1. NEW HORİZONS dedi ki:

   Rica ederim Nesrin hanım arada bir çorbada tuzumuz olsun;

   arkadaşlar kredi kartınız yoksa banka kartı şubelerde anında isimsiz olarak veriliyor ve hiç bir masrafı yok bilginiz olsun,

  2. Anonim dedi ki:

   Merhabalar, bu kampanyanın resmi duyurusuna ulaşabileceğimiz bir internet adresi var mıdır? Kampanya duyurusuna göre müşteri hizmetlerine birkaç sualim olacak..

  3. aykut dedi ki:

   güzel bir kampanya bence. bir faturaya 50 tl.

  4. Anonim dedi ki:

   qnbfinansbank.com/kampanyalar/diger-kampanyalar/simdiki-faturalar-cok-degerli sayfasından kampanya detaylarına ulaşabilirsiniz…

  5. Anonim dedi ki:

   CardFinans Fix üzerinden talimatınız ile ödemesi yapılan her bir faturanıza Otomatik Fatura Ödeme Faizi yansıtılacaktır. Otomatik Fatura Ödeme Faiz oranı aylık %2.25’tir.

  6. Emre203 dedi ki:

   Sayin anonim musteri hizmetlerini aradiniz mi onaylafilar mi bu kampanyayi.onayladilar mi diyorum cunku burada paylasilan link haricinde bulabilmek gormek mumkun degil.paylasan arkadasimiza tebriker tabiki ama nasil ulastigini merak ettim dogrusu

  7. Anonim dedi ki:

   Bu kampanya müşteriye özel mi acaba?Puan yüklenmedi.Müşteri hizmetlerini aradığımda bu kampanyayı bulamadılar.Tekrar bu konuda yardımcı olursanız sevinirim…

  8. AY dedi ki:

   bana da bu kamp. ilgili puan yüklenmedi !!!!

  9. Kemal dedi ki:

   Puan yüklemesi yapmadılar.06.08.2019 müşteri hizmetlerini aradım, müşteriye özel teklif yaptığı kişiler,yararlanabilirmiş.Kampanya şartlarında böyle bir şart yazmıyor,Finansbank da dolandırıcılığa başlamış.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.