Cardfinans 2012 Ramazan kampanyası 4 kere 75 TL alışverişe 75 TL hediye

 • 13 Temmuz 2012
Cardfinans 2012 Ramazan kampanyası 4 kere 75 TL alışverişe 75 TL hediye

2012 Ramazan ayında kredi kartı kampanyalarında Cardfinans bombayı patlatıyor. Cardfinans 2012 Ramazan ayında Cardfinans ile 4 adet 75 TL alışverişe 75 TL hediye puan fırsatı sizleri bekliyor. 19 Ağustos 2012 tarihine kadar geçerli kampanyada farklı günlerde ya da aynı gün içerisinde 4 defa 75 TL ve üzeri alışveriş yaparak 75 TL para puan kazanabilirsiniz.

Kampanya katılımı için  RAMAZAN yazıp 2273’e gönderebilir veya 0850 0 900’ü arayabilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • 13 Temmuz-19 Ağustos tarihleri arasında kampanyaya kaydolduktan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 75 TL ve üzeri market harcamasına 75 TL değerinde ParaPuan verilecektir.
 • Belirtilen ödülleri kazanmak için öncelikle kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
 • SMS ile kaydolmak için RAMAZAN yazıp 2273’e gönderebilir veya 0850 0 900’ü arayabilirsiniz.
 • Kampanyaya kaydolduktan sonra 19 Ağustos’a kadar yapılacak 75 TL ve üzeri market harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
 • Kampanyaya gıda sektöründe hizmet veren market, bakkal, kasap, şarküteri ve benzeri CardFinans üye kuruluşu olan veya olmayan tüm işyerleri dahildir.
 • Pastane, cafe, restoran, toptancılar ve benzeri üye işyerleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazında olup, müşterilerin tüm bireysel kredi kartları ile yapacağı market alışverişleri kampanya kapsamında sayılacaktır.
 • Kampanya süresince ek kartlar da dahil tüm kartlar ile yapılacak market alışverişleri dikkate alınacaktır. Ek kartlarla yapılan alışverişler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenecektir.
 • Taksitli, ParaPuan’larla veya yurtdışında yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
  Ticari kartlar ve banka kartları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazında olup, müşterilerin tüm bireysel kredi kartları ile yapacağı market alışverişleri kampanya kapsamında sayılacaktır. Ancak bir müşteri bir kez  75 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar en son alışveriş yapılan (hedefi gerçekleştiren) kredi kartına anında yüklenecek olup 30 Ağustos’a kadar kullanılmayan ParaPuan’lar 31 Ağustos’ta geri alınacaktır.
  Finansbank A.Ş. kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. nihat özkök dedi ki:

  finansbank pos cihazları zorunlu olmadığını yazıyorsunuz doğrumudur.bigilerinizi bekliyorum

 2. admin dedi ki:

  Nihat bey kampanyada üye işyeri dolayısıyla finansbank posu zorunluluğu yoktur. Kampanya katılım mesajı göndermeyi unutmayınız.

 3. barann dedi ki:

  aynı gün içerisinde yapılan tüm alışverişler geçerli yazıyor.doğrumu acaba.4 alışverişide aynı gün yaparsak geçerli olurmu.bilgi verirseniz çok sevinirim

 4. yavuz dedi ki:

  kampanyaya mesaj göndererek kayd oldum fakat alışverişler sonunda para puan yüklemediler

 5. Müge dedi ki:

  kayıt oldum,4 kere 75 tl’lik alışverişi de yaptım. 75 tl parapuan yüklendi diye anında cep telefonuma mesaj geldi ancak yüklenmedi.. bankaya şikayet mesajı attım, müşteri hizmetlerini aradım ama kayda değer bir cevap alamadım. kandırıldığımı düşünüyorum

 6. metin dedi ki:

  Merhabalar.

  alışverişlerimi yaptım ama ancak parapuanlar yüklenmedi. sanırım yine aldatıldık.

 7. mustafa dedi ki:

  75 tl kartıma yatırılmadığı için kandırldığımı düşünüyorum bunun karşılığı olarak kart ödemesini tamamlar tamamlamaz iptal ettireceğim. otomatik talimat verecektim vaz geçiyorum.

 8. abdullah bakışgan dedi ki:

  arkadaşlar hayat çok pahalı gercekten herkes kampanya yapıyor ançak veren yok yılboyunca harcadıgınız parayı yıl sonu hepsini geri alabileceginizi biliyormusunuz .www.sistem25.com.tr
  geniş bilgi için çagrı bırakın arayalım 05054057168

BİR YORUM YAZ