Cardfinans 2015 okul alışverişlerinde ücretsiz 3 taksit kampanyası

  • 29 Ağustos 2015
Cardfinans 2015 okul alışverişlerinde ücretsiz 3 taksit kampanyası

Cardfinans kredi kartı sahipleri 2015 okul alışverişlerinde yapacakları tek çekim 100-1000 TL arası yemek, gıda, akaryakıt, telekom ve elektronik hariç tüm harcamalarını ücretsiz 3 taksitle ödeyebilecek.  Katılım için harcama öncesi TAKSIT yazarak 2273’e mesaj gönderebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Yasal Düzenleme gereği gıda, yemek, akaryakıt ve telekomünikasyon sektörlerindeki işlemlere taksit yapılamamaktadır. Elektronik sektöründen yapılacak işlemler kampanya kapsamında taksitlendirilmeyecektir.
  • Finansbank üye iş yeri olsun ya da olmasın tüm işlemler kampanya kapsamındadır.
    Kampanyaya katılmak için bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce TAKSIT yazıp 2273’e SMS göndermeniz gerekmektedir, ayrıca Finansbank Çağrı Merkezinden de kayıt olunabilir. 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Kampanyaya sadece bireysel kredi kartlar dahil olup ek kartlarla yapılan harcamalar da 3 takside bölünecektir.
  • Nakit Avans, Anında Kredi gibi kredi kullanımları, ParaPuan harcamaları, iade işlemleri ve fatura ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
  • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.