Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans 2018 tıp bayramı kampanyası 100 TL hediye

  • 14 Mart 2018
Cardfinans 2018 tıp bayramı kampanyası 100 TL hediye

Cardfinans kredi kartı sahipleri 2018 Tıp bayramı kampanyası kapsamında Xclusive Doctors kart sahiplerine özel tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri her alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL para puan kazanacak. Kampanya 14 – 21 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

ParaPuan’larınızı 30 Nisan 2018 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Katılım için kampanya tarihleri arasında, harcamadan önce DOKTOR yazıp 2273’e göndermeniz yeterli.

Kampanya Ayrıntıları
Xclusive Doctors, ClubFinans Doctors ve ClubFinans Xclusive Doctors kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında faydalanabilecektir. Kampanyadan sadece kampanyaya kayıt olunan kart ile yapılacak harcamalar için faydalanılabilecek olup, bir müşteri en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce DOKTOR yazıp 2273’e SMS göndererek ya da 0216 522 49 59 numaralı Xclusive Hizmet Hattı’nı arayarak kayıt olabilirsiniz.
Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya dahil olunacaktır. Kampanya katılım teyit mesajı ile harcama yapılacak kart bilgisi de tarafınızla paylaşılacaktır. 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar harcama yapılan kredi kartına harcama anında yüklenecek olup, 30 Nisan 2018’e kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan ParaPuanlar 01/05/2018’de geri alınacaktır.
https://www.xclusive.com.tr/doctors/size-ozel/default.aspx
Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise, ilgili tutar harcama yapılan kredi kartlarına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.
Kampanyadan sadece Xclusive Doctors, ClubFinans Doctors ve ClubFinans Xclusive Doctors asıl kart sahipleri yararlanabilecek olup, ek kartlar, sanal kartlar, ticari kredi kartları, banka kartları ve ParaPuan’la yapılan harcamalar ve ticari kullanımlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ