Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans 2019 ramazan kampanyası 100 TL hediye 6 Mayıs – 3 Haziran 2019

  • 11 Mayıs 2019
Cardfinans 2019 ramazan kampanyası 100 TL hediye 6 Mayıs – 3 Haziran 2019

Cardfinans 2019 ramazan ayına özel kampanyasında market veya restoran sektörlerindeki iş yerlerinden farklı günlerde yapacakları her 125 TL ve üzeri alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya 6 Mayıs – 3 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Aynı gün farklı iş yerlerinden alışveriş yapılabilir.

Kampanyaya katılmak için RAMAZAN yazıp 2273’e mesaj gönderilmelidir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya dâhil olunan bireysel kredi kartına harcama anında yüklenecek olup, 30 Haziran 2019’a kadar kullanılabilecektir.

Bir müşteri kampanyadan farklı CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartları ile yararlanabilecek olup, tüm bu kartları ile toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.

Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuan’lar, asıl kart sahibinin kampanyaya dâhil olduğu kartına yüklenecektir.

Aynı gün aynı iş yerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.

Her müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılabilir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.

ParaPuan’la yapılan harcamalar, toptan alışveriş ve ticari kullanımlar, kampanyaya dâhil değildir.

Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmetlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler, ilgili iş yerlerinin şikâyet hatlarına iletilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ