Cardfinans akaryakıt harcamalarınıza 30 TL puan kampanyası

  • 11 Şubat 2012
Cardfinans akaryakıt harcamalarınıza 30 TL puan kampanyası

CardFinans akaryakıt harcamalarınızı bir nebze olsun hafifletmek adına düzenlediği kampanyada 10 Mart 2012 tarihine kadar anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde CardFinans veya CardFinans Nakit ile yapılan 100 TL ve üzeri 3 adet akaryakıt alışverişine 30 TL puan hediye ediyor. Ayrıca CardFinans akaryakıt kampanyasında, CardFinans Business ve VadeKart ile yapılan 150 TL ve üzeri 4 akaryakıt alışverişine ise 50 TL ParaPuan fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya detayları

  • CardFinans akaryakıt parapuan yağmuru kampanyası 10 Şubat – 10 Mart 2012 tarihlerinde Finansbank bireysel kredi kartları ile veya banka kartları ile anlaşmalı akaryakıt sektörü işyerlerindeki Finansbank POS’larından farklı günlerde ve tek seferde yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • Bir müşteri birden fazla kredi kartı veya banka kartı kullanılsa bile kampanyadan yalnızca 1 kartıyla ve 1 kez faydalanabilmektedir. 100 TL ve üzeri toplam üç akaryakıt alımının yalnızca bireysel kredi kartı veya yalnızca banka kartı ile yapılması gerekmektedir. Hem bireysel kredi kartı hem de banka kartı ile kampanya katılım koşulları sağlandığı takdirde, ParaPuan yüklemesi bireysel kredi kartına yapılmaktadır. Kampanyadan CardFinans Business ve VadeKart ile en fazla 50 TL veya bireysel kredi kartları / banka kartlarıyla en fazla 30 TL değerinde ParaPuan kazanılabilmektedir.
  • CardFinans Business ve VadeKart kampanyası kart bazında, bireysel kredi kartı ve banka kartı kampanyası müşteri bazındadır. Bireysel ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacağı ve kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yükleneceği belirtilmektedir. Bireysel ek kartlarla yapılan alışverişlerden ayrıca ParaPuan kazanılamayacaktır.
  • Kazanılan ParaPuan’lar, 15 Mart 2012 tarihinde kampanya süresince harcama yapılan kredi kartına veya banka kartına yüklenmektedir. Kazanılan ParaPuan’ların son kullanım tarihi 21 Mart 2012’dir. Kullanılmayan ParaPuan’lar 22 Mart 2012 tarihinde geri alınmaktadır.
  • İade işlemleri ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • ParaPuan YükleKonuş ile yapılan TL/dakika alımları kampanya kapsamında ParaPuan harcaması olarak sayılmayacak, kampanyadan kazanılan ParaPuanlar ile TL/dakika alınması halinde ParaPuanlar geri alınacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet ali tosun dedi ki:

    akaryakıt harcamalarında 30 tl indirim kampanyasında hangi istasyonlarla anlaşmalı pos cihazı olması yeterlimi kampanyadan faydalanabilmek için değilse anlaşmalı istasyonlar hangisi

BİR YORUM YAZ