Cardfinans Akaryakıt para puan kampanyası

  • 01 Şubat 2011
Cardfinans Akaryakıt para puan kampanyası

CardFinans sahipleri akaryakıt alışverişinde çok karlı.27 Ocak – 12 Mart tarihleri arasında anlaşmalı akaryakıt istasyonlarına giderek, 100 TL ve üzeri 3 akaryakıt alışverişine 20 TL, 5 akaryakıt alışverişine 40 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.Fırsatı kaçırmayın.

27 Ocak � 12 Mart 2011 tarihleri arasında CardFinans kredi kartları ile akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren anlaşmalı üye işyerlerinde farklı günlerde ve tek seferde gerçekleştirilecek üçüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt alımına 20 TL, beşinci 100 TL ve üzeri akaryakıt alımına 40 TL değerinde ParaPuan verilecektir.

Kampanyadan en fazla 40 TL değerinde ParaPuan kazanılabilir.

Bir müşteri birden fazla kredi kartı kullansa bile kampanyadan 1 kartıyla ve 1 kez faydalanabilecektir.

Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan�lar asıl karta yüklenecektir.

ParaPuan�lar, 17.03.2011 tarihinde kampanya süresince harcama yapılan kredi kartına yüklenecek olup, son kullanım tarihi 23.03.2011’dur. Kullanılmayan ParaPuan�lar 24.03.2011 tarihinde geri alınacaktır.

İade işlemleri, CardFinans Nakit, Fix Card, Vade Kart, CardFinans Business ve KOBİ Business kredi kartları ile ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Yükle-Konuş sistemi ile yapılan kontör alımları kampanya kapsamında ParaPuan harcaması olarak sayılmayacak, kampanyadan kazanılan ParaPuanlar ile dakika alınması halinde ParaPuanlar geri alınacaktır.

Bilgi için: 444 0 900

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. mehmet ertun dedi ki:

    Puanlar yükleniyor haberimiz olmuyor, sonra geri alınıyor haberimiz olmuyor.. Tam şark kurnazlığı..

  2. HÜSEYİN ÇATALKAYA dedi ki:

    HEDİYE PARA PUAN VERİYONUZ HOP GERİ ALIYONUZ AMA ŞU TARİHE KADAR HARCAYIN DEMİYONUZ AYNEN ŞARK HOKKABAZLIK YAPIYORSUNUZ FİNANSBAK BU TARZLARI YAKIŞTIRAMIYORUM BİR MÜŞTERİ OLARAK

  3. Şefika Esenlikci dedi ki:

    Aynen bana da Vakıfbak Kuruluş yılı nedeniyle bu sene 72 TL kredi kartma yüklemiş amma ekstrem gelince gördüm o ay içinde de kullanılmadı diye geri almış sanki biz müneccimiz habersiz yapılan işlerden nerden haberdar olacağız bunlar kendi kendilerine birşeyler yapıyorlar ama hak getire

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.