Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans anneler günü kampanyası 3-15 Mayıs 2019

  • 03 Mayıs 2019
Cardfinans anneler günü kampanyası 3-15 Mayıs 2019

Cardfinans kredi kartı sahiplerine özel anneler günü kampanyası kapsamında 3-15 Mayıs 2019 tarihleri arasında giyim, kozmetik veya kuyum sektörlerinden farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri her harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL kazanacaksınız. Aynı gün farklı iş yerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Kazanılan puanlar anında yüklenecek ve 30 Haziran’a kadar geçerli olacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama yapmadan önce bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan ANNE yazıp 2273’e SMS göndererek veya Çağrı Merkezimize ulaşarak kampanyaya dâhil olmanız gerekmektedir. 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Kampanyadan, farklı QNB Finansbank bireysel kredi kartlarınız ile yararlanabilirsiniz, tüm kartlarınızla toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuan’lar da kampanyaya dâhil olunan asıl karta yüklenecektir.

Aynı gün aynı iş yerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.

Alınan ürünlerin iade edilmesi hâlinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.

ParaPuan’la yapılan harcamalar, toptan alım ve ticari kullanımlar kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler ilgili üye iş yerlerinin şikâyet hatlarına iletilmelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ