Cardfinans anneler günü kampanyası ile 30 TL parapuan

  • 01 Mayıs 2011
Cardfinans anneler günü kampanyası ile 30 TL parapuan

Cardfinans anneler günü kampanyası ile Hediyeler annenize ParaPuanlar size ! CardFinans kartınızla 9 Mayıs’a kadar giyim, aksesuar, kozmetik ve optikte üçüncü 100 TL üzeri alışverişe 30 TL ParaPuan kazanıyorsunuz.Ayrıca 31 Mayıs tarihine kadar 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde +4 taksit fırsatıyla.

Parapuan Kampanyası Detayları:

Müşteriler, farklı günlerde ve tek seferde yapılacak giyim, aksesuar, kozmetik ve optik alışverişlerinde üçüncü 100 TL�lik alışverişe 30 TL ParaPuan kazanacaklardır.

Giyim, aksesuar, kozmetik ve optik sektörlerindeki üye işyerlerinde Finansbank POS�larından yapılacak tek çekim ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.

Tüm Finansbank kredi kartları kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyadan bir müşteri tek bir kartı ile bir kez faydalanabilecek ve en fazla 30 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.

Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan�lar asıl karta yüklenecektir.

ParaPuanlar, 11.05.2011 tarihinde yüklenecek olup, son kullanım tarihi 18.05.2011’dir. Kullanılmayan ParaPuanlar, 19.05.2011 tarihinde geri alınacaktır.

Yükle-Konuş sistemi ile yapılan kontör alımları kampanya kapsamında ParaPuan harcaması olarak sayılmayacak, kampanyadan kazanılan ParaPuanlar ile dakika alınması halinde ParaPuanlar geri alınacaktır.

CardFinans Nakit ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ile kuyumculardan yapılan alışverişler kampanyaya da dahil değildir.

+4 Taksit Kampanyası Detayları:

30 Nisan � 31 Mayıs 2011 tarihleri arasında belirtilen sektörlerde kampanyaya katılan üye işyerlerinde Finansbank POS�larından yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

+4 taksit üye iş yerinin uyguladığı taksit adedi üzerine eklenir.

CardFinans Nakit ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ile kuyumculardan yapılan alışverişler her iki kampanyaya da dahil değildir.

Markalar ile yapılan özel kampanyalarda +4 taksit genel kampanyası geçerli değildir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ