Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans babalar günü kampanyası 100 TL hediye 11– 30 Haziran 2019

  • 11 Haziran 2019
Cardfinans babalar günü kampanyası 100 TL hediye 11– 30 Haziran 2019

Cardfinans kredi kartı sahipleri 2019 babalar günü kampanyası kapsamında giyim, kozmetik veya restoran sektörlerindeki iş yerlerinden farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri her harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL para puan kazanacak.

Babalar günü kampanyası 11– 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce BABA yazıp 2273’e SMS göndererek ya da Çağrı Merkezimiz, ATM’lerimiz, İnternet Şubemiz veya Cep Şubemiz vasıtasıyla kaydolabilirsiniz. 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya dahil olunan bireysel kredi kartına harcama anında yüklenecek olup, 30 Temmuz 2019’a kadar kullanılabilecektir.

Bir müşteri kampanyadan farklı CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartları ile yararlanabilecek olup, tüm bu kartları ile toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.

Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuan’lar, asıl kart sahibinin kampanyaya dâhil olduğu kartına yüklenecektir.

Aynı gün aynı iş yerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.

Her müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılabilir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.

ParaPuan’la yapılan harcamalar, toptan alışveriş ve ticari kullanımlar, kampanyaya dâhil değildir.

Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmetlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler, ilgili iş yerlerinin şikâyet hatlarına iletilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    750 tek harcamaya 10 TL mi gelir?

  2. AY dedi ki:

    sn anonim sorunuz yukarıdaki kampanya ise EVET sadece 10 TL gelir ister 750 isterse 7500 tl olsun sadece 10 tl gelir…

BİR YORUM YAZ