Cardfinans başvurusu yapana 75 TL hediye

 • 08 Mart 2017
Cardfinans başvurusu yapana 75 TL hediye

Cardfinans kredi kartı sahibi olmak için başvurunuzu Hopi uygulaması üzerinden yaparak kartınızı aldığınızda ilk alışverişte 75 TL değerinde para puan kartınıza yüklenecektir. Kampanya 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • 15 Mart 2017 tarihine kadar Hopi uygulaması üzerinden yönlendirilecek QNB Finansbank sayfasından başvuru yapıp ilk kez CardFinans bireysel asıl kredi kartı sahibi olan müşterilere, yapacakları ilk harcamaları sonrası  75 TL ParaPuan hediye verilecektir.
 • Kampanya 15 Mart 2017 tarihine kadar Hopi’de yer alan kampanya sayfası üzerinden yönlendirilecek QNB Finansbank sayfasından ilk defa CardFinans bireysel asıl kredi kartı başvurusu yapan ve ilk kez CardFinans bireysel asıl kredi kartı sahibi olacak müşteriler için geçerlidir.
 • 20 Şubat 2017 öncesinde açık bir CardFinans bireysel asıl kredi kartı olan veya 20 Şubat 2017’den önce bir CardFinans biresyel asıl kredi kartı almış ve 20 Şubat 2017’den sonra bu kartını iptal ettirmiş müşterilerimiz kampanyaya dahil değildir.
 • 75 TL ParaPuan CardFinans bireysel kredi kartı ile yapacağınız ilk alışveriş sonrası kartınıza yüklenecektir. Hediye ParaPuan kullanımı 30 Nisan 2017’ye kadar geçerlidir. Bu süre içerisinde kullanılmayan ParaPuanlar geri alınacaktır.
 • Kampanyadan en fazla 1 defa faydalanılabilir. Fix Card, Ticari Kartlar,CardFinans Nakit, ek kart ve sanal kart başvuruları kampanyaya dahil değildir.
 • 75 TL ParaPuan kazanabilmek için yapılacak ilk işleme, nakit çekim işlemleri, karttan yapılan SGK, fatura ödemeleri, sigorta ödemeleri, EFT, havale, düzenli ödemeler dahil değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. MEHMET dedi ki:

  cardfınans kartlarda kartı aldımızda ılkk kart ucretı nezaman yansıyor bılen var ılk kullanımdamı yansıyor 1.yılındamı yansıyor ve ıade edıyorlarmı kart ucretlerını

 2. MEHMET dedi ki:

  fix kartı olanlar cardfınans karta basvurursa puan kazanabılırmı nesrın hanım

 3. parafakarsi dedi ki:

  1AY SONRA

 4. Anonim dedi ki:

  Hemen ilk ekstresinde yansıt eskıde kart ücreti asla iade yapmıyorlardı ama el değişti olabilir

 5. Anonim dedi ki:

  cardfinans da ilk ay aidat yansıyor

 6. Cengiz dedi ki:

  Cardfinans kart ücretini kartın 6 ay açık kalması koşuluyla iade ediyorlar

 7. MEHMET dedi ki:

  fıx kartı olanlar dahılmı kampanyaya bılgısı olan varmı

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.