Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans efsane Cuma kampanyası 24-30 Kasım 2021

  • 25 Kasım 2021
Cardfinans efsane Cuma kampanyası 24-30 Kasım 2021

Efsane Cuma kampanyaları kapsamında Cardfinansn kredi kartınızla internet üzerinden yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişte anında 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL para puan hediye fırsatı sizi bekliyor. Kampanya 24-30 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerli olacakıtr.

Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce EFSANE yazıp 2273’e SMS göndererek ya da Çağrı Merkezimiz, ATM’lerimiz veya QNB Mobil vasıtasıyla kaydolabilirsiniz. 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya dâhil olunan bireysel kredi kartına harcama anında yüklenecek olup, 31 Aralık 2021’e kadar kullanılabilecektir.
Bir müşteri kampanyadan farklı CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartları ile yararlanabilecek olup, tüm bu kartları ile toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
Aynı gün aynı iş yerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.
Her müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılabilir.
Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.
ParaPuan’la yapılan harcamalar, toptan alışveriş ve ticari kullanımlar, kampanyaya dâhil değildir.
Enpara.com ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmetlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler, ilgili iş yerlerinin şikâyet hatlarına iletilebilir.
Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda 0850 222 0 900 no’lu telefondan Telefon Bankacılığı’nı arayarak çıkış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Bankamız kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ