Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans faizsiz 3 taksit kampanyası 10-30 Eylül 2019

  • 10 Eylül 2019
Cardfinans faizsiz 3 taksit kampanyası 10-30 Eylül 2019

Cardfinasn kredi kartı sahipleri tek seferde yapacakları tek çekim 100 TL ve 1000 TL arası alışverişlerini faizsiz ve ücretsiz olarak 3 taksitle ödeyebilecek. Kampanya 10-30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce TAKSIT yazıp 2273’e SMS göndererek ya da Çağrı Merkezimizden kayıt olabilirsiniz. 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Kampanya, katıldığınız tarihten itibaren 3 ay boyunca geçerlidir.

CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarıyla kampanya kapsamında 100-1000 TL arası, taksit yasaklı sektörler dışında yapılan tek çekim tüm harcamalar otomatik ücretsiz, faizsiz 3 taksite bölünecektir.

Yasal düzenleme gereği yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, kozmetik, kuyum, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kartı ve hediye çeki alımlarında taksit yapılamamaktadır.

Kampanyaya sadece bireysel kredi kartları dahil olup, ek kartlarla yapılan harcamalar da 3 taksite bölünecektir.

Nakit çekim işlemleri ile ParaPuan ile yapılan harcamalar, iade işlemleri, fatura ödeme ve talimatları kampanyaya dahil değildir.

QNB Finansbank üye iş yeri olsun ya da olmasın tüm işlemler kampanya kapsamındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. KEMAL KRKY dedi ki:

    KEŞKE TAKSİT YAPILABİLECEK HARÇAMALARI AÇIKLASAYDINIZ.GERİYE NE KALDIKİ…

BİR YORUM YAZ