Cardfinans fatura talimatı kampanyası 90 TL puan hediye 3 taksit ücretsiz

 • 01 Ekim 2015
Cardfinans fatura talimatı kampanyası 90 TL puan hediye 3 taksit ücretsiz

Cardfinans yeni otomatik fatura talimatı kampanyasında her faturanız için 15 TL olmak üzere toplamda 90 TL para puan hediye ederken 50 TL üzeri faturalara faizsiz ve ücretsiz 3 taksitle ödeme kolaylığı sunuyor. 1 Ekim 2015 tarihinden itibaren talimatınızı internet şubesi veya müşteri hizmetlerinden verebilirsiniz. Faturanız otomatik ödendiğinde 15 TL kartınıza yüklenir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 1 Ekim – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında verilen yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatları için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.
 • Talimat başına 15,000 Parapuan olmak üzere, bireysel kredi kartından ve hesaptan ayrı ayrı en fazla 45,000 ParaPuan, toplamda 6 talimat için en fazla 90,000 ParaPuan kazanabilirsiniz.
  Taksitlendirme yapılabilmesi için faturanın dönem içinde olup, ekstreye yansımamış olması gerekmektedir. En fazla 3 taksit yapılabilir.
 • ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar başka kampanyalara sayılamaz.
 • Kredi kartından verilen talimatlardan kazanılan ödüller faturanın ödendiği ilk ayın sonunda talimat verilen kredi kartına yüklenecektir. Hesaptan verilen talimatlar için kazanılan ParaPuanlar faturanın ödendiği ilk ayın sonunda varsa CardFinans Nakit banka kartına yüklenir, CardFinans Nakit banka kartı yoksa ParaPuan yüklemesi yapılmayacaktır.
 • 31 Mart 2016 tarihine kadar ödenmeyen faturalar için ParaPuan yüklemesi yapılmayacaktır.
  Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan para puanlar geri alınacaktır.
 • Verilen talimatların 31 Mayıs 2016 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan puan tutarı kredi kartınıza veya vadesiz hesabınıza borç olarak kaydedilecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuanlar değerli ParaPuan kullanımı kapsamında kullanılamayacaktır. (Platinum ve ClubFinans kartlardan verilen talimatlar için)Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
 • Bireysel ek kredi kartları da kampanyadan faydalanabilirler. Kazanılacak ParaPuan ödülleri ek karta yansıtılacaktır.
 • Finansbank şubeleri‘nden, Finansbank İnternet Şubesi’nde Ödemeler menüsünden ya da Finansbank Telefon Bankacılığı’ndan otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.