Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans harcamanızı 2 ay erteleme kampanyası Mart 2020

  • 25 Mart 2020
Cardfinans harcamanızı 2 ay erteleme kampanyası Mart 2020

Cardfinans kredi kartı sahipleri 2020 Mart ayı sonuna yapacakları 100-1000 TL arasındaki harcamalarını ücretsiz ve faizsiz olarak 2 ay erteleyebilecek. Kampanya tek çekim alışverişler için geçerli olacaktır.

Cardfinans 3 taksit kampanyası ile birleştirebilirsiniz.

Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce SONRA yazıp 2273’e SMS göndererek, Çağrı Merkezimizden ya da Cep Şubesinden kayıt olabilirsiniz. 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Ötelenen işlem için faiz alınmayacaktır. QNB Finansbank üye iş yeri olsun ya da olmasın tüm işlemler kampanya kapsamındadır.

Nakit çekim işlemleri, yurt dışı işlemler, fatura ödeme ve talimatları dâhil değildir. Yasal düzenleme gereği yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, elektronik, kozmetik ofis malzemeleri, havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ve yurt dışı alışverişleri, hediye kartı, hediye çeki alımlarında öteleme yapılamamaktadır.

Enpara ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. djyavuz dedi ki:

    Market alışverişinizi evden yapın, 100 TL ParaPuan kazanın! ParaPuan CardFinans’tan evinizden çıkmadan yapacağınız online market alışverişlerinize 100 TL ParaPuan! 30 Nisan’a kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarinizla, farkli gunlerde veya ayni gun farkli isyerlerinde tek seferdeki her 125 TL ve uzeri online market harcamaniza 10 TL, toplamda 100 TL’ye varan ParaPuan hediye! Kampanya detayları Kampanya, 30 Nisan 2020’ye kadar geçerlidir. • Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar 31 Mayıs 2020’ye kadar kullanılabilecektir.

BİR YORUM YAZ