Cardfinans hepsiburada puan kampanyası 1-15 Nisan 2016

  • 31 Mart 2016
Cardfinans hepsiburada puan kampanyası 1-15 Nisan 2016

Online alışverişin en büyük adresi Hepsiburada.com Nisan ayına özel kredi kartı kampanyasında Cardfinans ile anlaşmış. Cardfinans hepsiburada kampanyasında 1-15 Nisan tarihleri arasında 500 TL üzeri alışverişlerde 25 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde para puan hediye edilecektir.

Kampanya katılımı için HEPSIBURADA yazarak 2273’e mesaj atılmalıdır.

Kampanya Ayrıntıları

Kazanılan ParaPuan’lar 2 Mayıs 2016 ‘da harcama yapılan karta yüklenecek oplu Mayıs sonunda kadar geçerlidir, kullanılmayan ParaPuanlar 1 Haziran 2016 tarihinde geri alınacaktır.

Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

Chipgold, ziynet altın ve diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri ParaPuan kampanyasına dahil değildir Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.

Fix Card Arı Paket’e dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir. Fix Card “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz. Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir. Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır. Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır. ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir. www.hepsiburada.com ’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi www.hepsiburada.com ’dan alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ