Cardfinans kampanyası her 100 TL’ye 10 TL hediye 8-31 Mart

 • 08 Mart 2016
Cardfinans kampanyası her 100 TL’ye 10 TL hediye 8-31 Mart

Cardfinans kredi kartı sahiplerine özel kadınlar günü kampanyası kapsamında bu ay 8-31 Mart tarihleri arasında giyim, kozmetik ve aksesuar sektöründen tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişte 10 TL değerinde para puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyada toplamda 50 TL para puan kazanacaksınız.

Kampanya katılımı için MART yazıp 2273’e mesaj gönderilmelidir.

Kampanya Ayrıntıları

Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri kampanyadan farklı Finansbank bireysel kredi kartları ile yararlanabilecek olup, tüm bu kartları ile toplamda en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.

Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce MART yazıp 2273’e SMS göndererek ya da 0850 222 0 900 numaralı Finansbank Çağrı Merkezi’mizi arayarak kayıt olabilirsiniz.

2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuanlar harcama yapılan bireysel kredi kartına harcama anında yüklenecek olup, 30 Nisan 2016’ya kadar kullanılabilecektir.

Aynı günde aynı iş yerlerinde yapılan sadece ilk işlem ödül kazanabilecektir.

Toptan satış işlemleri dahil değildir.

Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuanlar ek kart sahiplerinin kartlarına yüklenecektir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise, ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.

Ticari kredi kartları, banka kartları ve ParaPuanla yapılan harcamalar, toptan satış ve ticari kullanımlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda IPTAL MART yazarak 2273’e SMS gönderebilirsiniz.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Ömer POSTALCI dedi ki:

  finansbank pos şartı var mı? yoksa diğer poslarda geçerli mi?

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Üye iş yeri pos şartı yoktur.

 3. Ömer POSTALCI dedi ki:

  sadece bayan ve kendilerine özel sms ile mesaj gönderilen müşteriler için geçerliymiş, bana olumsuz dediler

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Size yanlış bilgi verilmiş kampanya cardfinans resmi kampanya haber sitesinde yayınlamış durumda. cardfinans.com.tr/cardfinans-kullanin/kampanyalar/kadinlar-gunu-kampanyasi.aspx

 5. aliyılmaz dedi ki:

  ben aradım sordum sadece bayan müşterilere özel dediler.erkeklerden mesaj atan oldu mu

 6. Anonim dedi ki:

  BENDE YOLLADIM MSJ BANKA BANA SADECE KADINLARA DİYOR

 7. Emin dedi ki:

  Nesrin hanım, sadece Finansbank üye iş yerleri kampanyaya dahil. Erkekler de dahil olsa kampanyanın adı kadınlar günü kampanyası olmazdı.

 8. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Emin bey finansbank sitesinde üye iş yeri ile ilgili hiçbir şart yok.

 9. Emin dedi ki:

  Sitede olmayabilir ama kampanyaya sadece üye işyerleri dahil. 8 Mart’ta bayan kart hamillerine gönderilen sms de ‘POSumuzda’ ibaresi var.

 10. ibrahim dedi ki:

  31 Mart’a kadar Finansbank bireysel kredi kartlarınızla giyim, kozmetik ve aksesuar sektöründe POS’umuzdan tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üstü harcamanıza anında 10 TL, toplamda 50 TL’ye varan ParaPuan hediye.

  Katılım için harcamadan önce MART yazıp 2273’e gönderebilirsiniz.

  yukarda POS’UMUZDAN yazıyor. demek ki finansbank posu olacak

 11. Kerem Talha dedi ki:

  Mart yazıp gönderdim.Bilgilendirme: Kadinlar Gunu Kampanyasi icin kaydinizi gerceklestiremiyoruz. Bilgi icin cagri merkezimizi arayabilirsiniz. 08502220900 diye cevap geldi. Herhalde çok aranınca kontör kazanıyorlar.Ya da kayıt yapmama sebebini ifşa etmek istemiyorlar.

 12. hikmet dedi ki:

  ben aradım kişilere özel kampanyaymış sadece

BİR YORUM YAZ