Cardfinans kart başvurusu yapana 1000 TL bedava kredi fırsatı

  • 02 Mayıs 2013
Cardfinans kart başvurusu yapana 1000 TL bedava kredi fırsatı

Cardfinans kredi kartı kampanyaları devam ediyor. Cardfinans kredi kartı başvurusu yaparak ücretsiz 10 ay vadeli 1000 TL kredi kullanabilirsiniz. 2013 Mayıs ayı içerisinde ilk kez CardFinans bireysel kredi kartına başvuran ve başvurusu onaylananlara, 31 Temmuz’a kadar kullanabilecekleri 1000TL’ye kadar 10 ay vadeli, bedava kredi fırsatı sunuluyor.

Kampanya Detayları

  • Kampanyadan 1 Mayıs 2013 itibarı ile Finansbank’tan açık bireysel kredi kartı olmayanlar mayıs ayı içerisinde CardFinans’a başvurmaları ve başvurularının onaylanması halinde yararlanabilirler.
  • Kampanya kapsamında 10 ay vadeli 1000TL’ye kadar Bedava Kredi sadece bir kez ve Finansbank ATM’lerindeki Anında Kredi menüsünden çekilebilir. Yine aynı menüden sunulan farklı vade seçenekleri için mevcut Anında Kredi fiyatlaması geçerli olacaktır.
    Çekilebilecek minimum Bedava Kredi tutarı 250TL’dir.
  • 1000TL’ye kadar Bedava Kredi tutarı, kampanyaya dahil kredi kartına kullanım tarihi itibarı ile faizsiz ve ücretsiz olarak, 10 eşit taksitte yansıtılacaktır. Bedava Kredi’nin ilk taksidi, işlem tarihi itibari ile kesilecek ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bedava Kredi taksitleri kredi kartına yansıdıktan sonra her bir dönem borcunun tamamının son ödeme tarihine kadar ödenmemesi durumunda mevcut kredi kartı faiz oranları  geçerli olacaktır.
  • Kampanya döneminde kredi kartı alan müşteriler 1000TL’ye kadar Bedava Kredi fırsatından 31 Temmuz 2013’e kadar yararlanabilecektir.  Bu tarihe kadar kullanım yapmayan müşteriler 1000 TL’ye kadar Bedava Kredi kullanım hakkını kaybedecektir.
  • Fix Card ve CardFinans GO bireysel kredi kartları, Ticari kartlar ve CardFinans Nakit kampanyaya dahil değildir.
  • Finansbank A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ